Komunikace

Oddělení komunikace Českého sdružení

Oddělení komunikace Českého sdružení zajišťuje provoz web stránek po technické i obsahové stránce.

Vyvíjí vlastní software pro mobilní operační systémy iOS a Android.

První aplikace s názvem Sbory byla uvolněna v roce 2012.

Komentáře

1. Váženi, chtel bych zajet s jednim klientem ze Zirce u Dvora Kralove do sboru ve Dvore kralove a nemame odvoz ani kontakt na nekoho ze sboru,prosim o pomoc diky jirka Janak

Komentář by Jirka Janák — 21.6.2012 @ 09:49

2. Dobrý den.V menu klikni na “kazatelé” a najdi Stehlík Mikuláš. TO je kazatel i pro Dvůr Králové a on ti zajisté rád zprostředkuje kontakt na někoho místního k zajištění dopravy. Zdraví Vladimír

Komentář by Vladimír Hrubý — 12.10.2012 @ 20:38

3. dear

thank you.

Komentář by gilberto roman — 28.10.2012 @ 03:34

4. Je možno někde stáhnout závěry mimořádné konference Čs.ohledně církevního řádu a sborové praxe.
    Zajímaly by mě zvlášť závěry ohledně manželství a jeho uzavírání.
    Děkuji za jakoukoliv odpověd.

Komentář by rusnok pavel — 24.6.2013 @ 21:54

5. V současné době připravuje zprávu z mimořádné konference tajemník Českého sdružení Jiří Tomášek. V horizontu několika dní by měla být zpráva zveřejněna na tomto webu.

Komentář by Vladimír Krupa — 25.6.2013 @ 09:49

6. V týdnu 9.-15.9. jsme se poprvé zúčastnili setkání Padesát plus v Podhájské.
    Chceme vřele poděkovat především obětavým manželům Starým, kteří vzali na svá bedra organizaci celého pobytu. Děkuje za nazapomenutelné ranní a večerní s úsměvem vedenné chvíle nad Božím slovem, na modlitbách a při společném zpěvu.
    Povzbuzující pro nás bylo i setkání s bratry a sestrami ze všech koutů republiky. Sdílené zkušenosti utužují vzájemné vztahy a posilují touhu přivádět k Pánu ostatní lidi.
    S vřelými díky Pánu Bohu i vedení naší církve za péči o nás, zkušenostmi vrásčité

Válav a Helena Moslerovi

Komentář by Václav a Helena Moslerovi — 2.10.2013 @ 11:55

7. Požehnaný den přeji,
    prosím, jestli by to bylo možné, pozdravovat kazatele Jožku Bajuse od Zábranských Františka a Ludmili ze Sokolky. Děkuji pěkně. Ludmila Zábranská.

Nevím, kde slouží, kde vlastně pobývá, jestli by jste měli na něho spojení a předali pozdrav. Děkuji.

Komentář by Ludmila Zábranská — 8.2.2016 @ 13:23