České sdružení

Církve adventistů sedmého dne

Anděl 2011

13. 3. 2011 14:41 Vladimír Krupa Sbory

Třetí březnová sobota bude patřit mládežnické akci ANDĚL. Ta se uskuteční 19. března 2011 od 9.30 hod. v modlitebně v Praze na Smíchově. Letošní ročník nese podtitul „Kdo jsem?” a bude podobně jako minulé ročníky rozdělen na dvě hlavní části a večerní koncert.

Dopolední část se ponese v duchu zahájení modlitebního týdne mládeže. V sobotní škole se každý bude moci zamyslet nad tématem „Já jsem Světlo světa“. Divadelním kázáním poslouží hlavní host celé akce – kazatel Roman Buchtel – spolu s mládežníky místního sboru. Součástí dopoledního program budou i chvály v podání smíchovské mládeže.

První část odpoledního programu bude věnována rozhovorům na téma Vím, kdo jsem! Martin Žalud si bude se svými třemi hosty povídat o jejich cestě ke křesťanství a Bohu.

Druhá část odpoledního programu nabídne divadelní hru Zájezd, která vznikla podle knihy Velký rozvod nebe a pekla od C. S. Lewise v podání smíchovské mládeže. O večerní program třetího ročníku akce Anděl se postará krčský Worship, aneb se můžete těšit na večer věnovaný Bohu, lidem a tématu ,,Moje ID“, kterým provede Vašek Vondrášek.

Někteří lidé mají zato, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Akce Anděl 2011 by mohla sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.akceandel.cz.