Přednášky Světem Bible

6. 1. 2012 00:01 Vladimír Krupa Sbory

Srdečně Vás zveme na přednášky Světem Bible v Rudné u Prahy,
které budou probíhat od 6.1. – 12.2.2012, vždy od pátku do úterý
v 18:00 v Husově domě (viz plakát v příloze). Přednášky budou probíhat v boční místnosti, pouze při velké návštěvnosti, budou přesunuty do hlavního sálu.

Každou přednášku bude doprovázet krátká (5 min.) zdravotní prezentace.

Přednášky Světem Bible pořádá sbor církve adventistů  Kladno, ve spolupráci s o.s. Prameny zdraví.

Informace: Lenka Kalivodová
mail lenka.kalivodova@maranatha.cz

Spojení

Do Rudné se dostanete autem z Prahy směr Plzeň po dálnici, sjedete na Chrášťany, dáte se doprava a na velké křižovatce do leva na Rudnou.

Masarykova ul. Je hlavní cesta, sokolovnu budete mít tedy po pravé ruce a Husův dům po levé ruce (o:

Pokud pojedete od západu, tedy od Plzně, sjedete z dálnice přímo na Rudnou kde se dáte do leva,

a Husův dům budete mít pak po pravé straně a Sokolovnu po levé straně (o:

Pokud pojedete veřejnou dopravou tak nejjednodušší je to z Prahy – Zličín, kde jedou autobusy: 380, 311, 308, 307, 384.

Zastávka: Rudná u kina (Sokolovna a zastávka je hned u Komerční banky) a k Husově domu, je to zastávka „Rudná u školy“.

Z Berouna jede autobus č. 380, 384

Z Únhoště č. 307