Školení pro Kluby zdraví

28. 3. 2012 08:00 Vladimír Krupa Komunikace

Pro všechny přátele a příznivce zdravého životního stylu,

i v letošním roce pořádá o.s. Život a zdraví školení pro své lektory v Liptovském Mikuláši. Název školení “Výživa – principy poradenství” již sám dostatečně napovídá o obsahu, se kterým se budou účastníci seznamovat. Cílem školení je získat přehled o moderních poznatcích v oboru zdravé výživy a zároveň i kvalifikaci k poskytování poradenství v této oblasti. Důvodem pro účast na školení může být osobní zájem o rozšíření si rozhledu v zásadách zdravé výživy, ale i přání získat základní kvalifikaci pro poskytování odborných rad v dané oblasti. &Sc aron;kolení, jehož garantem je univerzita Loma Linda z Kalifornie, se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nejsou členy o.s. Život a zdraví. Podrobnější informace naleznete na www.zivotazdravi.cz Místa budou obsazována podle pořadí došlých přihlášek do naplnění kapacity školícího střediska.

Za organizační tým se na setkání s vámi těší

Jaroslav Skoumal
o.s. ŽIVOT A ZDRAVÍ