Druhá část konference Českého sdružení

29. 4. 2015 15:45 Vladimír Krupa České sdružení

V neděli 26. dubna 2015 proběhlo druhé závěrečné jednání delegátů konference Českého sdružení. Do vedení Českého sdružení byl zvolen David Čančík jako tajemník a Csabi Čák jako hospodář.
Byli rovněž zvoleni členové výboru Českého sdružení: Miloš Pařík ze sboru Praha – Smíchov, Richard Vlach ze sboru Praha – Vinohrady, Petr Böhm ze sboru Kladno, Tomáš Matějíček z Litvínova, Jana Řádková z Luže, Karel Falta z Vrchlabí, Hana Kábrtová ze Sokolova, Pavel Pilbauer mladší z Českých Budějovic, Petr Adame z Hronova, Zbyšek Jonczy z Teplic, Ivan Michalec z Litoměřic, Bohuslav Zámečník ze Sokolova.

Mezi hojně diskutované téma agendy se dostala sociální služba a její možnosti v rámci církve jako instituce. Ve vizi Českého sdružení na další období byl opět položen důraz na práci s dětmi, mládeží, rodinami, misijní práci církve a na kazatele.

konference