České sdružení

Církve adventistů sedmého dne

KUDYKAM PO ROZVODU – ŠLOVICE, 26.–28. ledna 2018

22. 12. 2016 18:12 Radomír Jonczy Křesťanský domov

Milí přátelé,

po prvním, úspěšném, ročníku aktivity “Kudykam po rozvodu“, bych vás, kteří jste v posledních letech přišli o vzácné rodinné zázemí, rád pozval na ročník druhý. Setkání se uskuteční v příjemném prostředí rekreačního střediska ve Šlovicích na Křivoklátsku, šedesát kilometrů od Prahy, nedaleko města Rakovníka.

Setkáte se zde s předním českým odborníkem v oblasti psychologie rodiny PhDr. Mgr. Jeronýmem Klimešem, Ph.D. Přednášky v jeho podání vás inspirují svou fundovaností, praktičností, vtipem
i biblickým přesahem. Budete do nich moci vstupovat svými otázkami, námitkami i vlastními postřehy a zkušenostmi. Ve volných chvílích si s Jeronýmem rádi uděláme čas i na osobní rozhovory s vámi.

Setkání však nebude jen příležitostí ke vzdělávání, ale také ke vzájemnému sdílení a relaxaci. V čerstvě rekonstruovaném hotelu je k dispozici sauna a bowling. Malebné prostředí křivoklátských lesů v těsné blízkosti řeky Berounky je jako stvořené k procházkám. Čeká nás ubytování na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, chutná kuchyně a příjemný personál.

Víkendový program začne v pátek 26. ledna v 19,00 večeří a vyvrcholí 28. ledna nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1.200,- Kč. Peníze posílejte na účet číslo 2124349/0800 pod variabilním symbolem 200549101 a do zprávy pro příjemce prosím napište KD + jméno.

Z metodických důvodů se akce nebude moci účastnit více než 25 lidí. Proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve zde. Uzávěrka přihlášek bude v pátek 12. ledna 2018. Přihlášeným poté dodáme podrobný program akce i s popisem cesty.

Moc se na vás s panem doktorem Klimešem těšíme.

S úctou Váš Radek Jonczy

Mgr. Radomír Jonczy

vedoucí oddělení péče o rodinu Česko-Slovenské unie CASD

kontakty: 739 345 670; jonczy@centrum.cz