České sdružení

Církve adventistů sedmého dne

Většina sborů se opět schází

22. 5. 2020 01:21 David Čančík České sdružení,Sbory

V mnoha sborech v Českém sdružení začalo opět scházení, rozjely se Bohoslužby a některé aktivity. Samozřejmě, že stále platí pravidla vlády pro bohoslužebná shromáždění (roušky, rozestupy a další). Od 25.5. se změnil počet – mohou se konat Bohoslužby a akce do 300 lidí.  

V příštím týdnu proběhne přípravný výbor Biblického týdne, který rozhodne o konání letošního Biblického týdne. Věci už začínají fungovat, pomalu se vracíme do normálu. Nezapomeňme na spolupráci, modlitby a otevřenost vůči Bohu i druhým.

On-line přenosy připravené pro následující víkend

V sobotu 23. května začínáme v 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a pokračujeme interaktivním studiem Bible s vedoucím Oddělení sobotní školy Oldřichem Svobodou.

Po půl desáté pozveme k obrazovkám děti s příběhem od Radka Jonczyho a nezapomeneme ani na animovaný příběh. Bohoslužbu společně prožijeme ve sboru Praha Smíchov s kázáním Soni Sílové.

Facebook HopeTV: https://www.facebook.com/HopeTV/

Praha Vinohrady – on line přenos najdete ZDE

Praha Smíchov – on line přenos najdete ZDE

Film Poslední útěk Jeronýma Pražského na HopeTV


(zveřejněno 22. 5. ve 20.00)

HopeTV ve spolupráci s Vistafilm s.r.o. a Maranatha z.s. zveřejní na svém Youtube profilu historický film Poslední útěk Jeronýma Pražského.

Historické dokumentární drama z posledních měsíců života Mistra Jeronýma Pražského bude možné zhlédnout do neděle 24. května 2020. Přesvědčte se sami ve výpravném zpracování, zda příběh opomíjené osobnosti českých dějin je aktuální i dnes.

Jsme spolu


Pořad Jsme spolu se už nebude vysílat každý den, ale pouze ve středu a v pátek.

Krátká videa připravená EUD / GK

Milý koronavire, máme hrdiny všedního dne…