ADRA hledá dobrovolníky a dobrovolnice k osamělým seniorům, dětem a dalším potřebným lidem

,
Nahleddccb

Máte 1–2 hodiny volného času týdně, o který byste byli ochotni se zdarma podělit?

Dobrovolnická centra ADRA v Čechách a na Moravě hledají nové dobrovolníky a dobrovolnice, kteří pomohou lidem lépe zvládat osamělost a nadcházející zimní období.

Kolegové a kolegyně z místních center ADRA vám ochotně vysvětlí, co dobrovolnictví obnáší. Základní informace o dobrovolnictví a přihlášku můžete získat zde.

Všechny dobrovolníky proškolujeme a pojišťujeme. Pomáháme je také propojit s lidmi s podobnými zájmy, aby obě strany byly co nejvíce spokojeny a na společný čas se těšily.

Třeba se i vy přidáte mezi více než 3000 dobrovolníků a dobrovolnic, kteří přinášejí tolik radosti a naděje lidem kolem nás.

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí.

Martina Špinková, koordinátorka PR aktivit a fundraisingu
Petr Adamus, vedoucí dobrovolnických center ADRA
www.adra.cz

Související

Jested - nahledovka

Nová přátelství a vzájemná podpora uprchlíků z Ukrajiny na cestách po Liberecku.

Cheorghe Ciornei žije v Čechách už čtyři roky. Za tu dobu se naučil dobře česky a až do letošního února žil jako většina z nás plně zaměstnán prací i starostí o rodinu. Válka na Ukrajině z pochopitelných důvodů zasáhla silně i do jeho života. S příchodem prvních uprchlíků, složených především z žen a dětí,...
čti dále
Hradilek

ADRA: Expedice Ganga 2022

ADRA organizuje v Bangladéši od 18. do 25. října dobrodružnou charitativní akci s názvem Expedice Ganga 2022. Olympijský medailista a několikanásobný mistr světa ve vodním slalomu, Vavřinec „Vávra“ Hradilek, sjede na kajaku úsek řeky Gangy o délce 121 km ve prospěch 121 bangladéšských dětí z chudinského slumu Čalantika. Přidejte se prosím k této expedici a pomozte...
čti dále