ADRA hledá dobrovolníky a dobrovolnice k osamělým seniorům, dětem a dalším potřebným lidem

,
Nahleddccb

Máte 1–2 hodiny volného času týdně, o který byste byli ochotni se zdarma podělit?

Dobrovolnická centra ADRA v Čechách a na Moravě hledají nové dobrovolníky a dobrovolnice, kteří pomohou lidem lépe zvládat osamělost a nadcházející zimní období.

Kolegové a kolegyně z místních center ADRA vám ochotně vysvětlí, co dobrovolnictví obnáší. Základní informace o dobrovolnictví a přihlášku můžete získat zde.

Všechny dobrovolníky proškolujeme a pojišťujeme. Pomáháme je také propojit s lidmi s podobnými zájmy, aby obě strany byly co nejvíce spokojeny a na společný čas se těšily.

Třeba se i vy přidáte mezi více než 3000 dobrovolníků a dobrovolnic, kteří přinášejí tolik radosti a naděje lidem kolem nás.

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí.

Martina Špinková, koordinátorka PR aktivit a fundraisingu
Petr Adamus, vedoucí dobrovolnických center ADRA
www.adra.cz

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Nahledovka

Pozvánka na ADRAběh 7. – 21. května 2024

www.adrabeh.cz ADRAběh je tradiční benefiční akcí organizace ADRA, kterou chceme propojit zdravý pohyb a pomoc lidem. Letos v květnu oslavíme 20 let od založení našeho prvního Dobrovolnického centra ADRA ve Frýdku-Místku. I proto má letošní ADRAběh motto Nekonečný příBĚH pomoci a poběžíme na podporu dobrovolnictví v Čechách a na Moravě. Těšíme se na vás!...
čti dále