ADRA hledá dobrovolníky a dobrovolnice k osamělým seniorům, dětem a dalším potřebným lidem

,
Nahleddccb

Máte 1–2 hodiny volného času týdně, o který byste byli ochotni se zdarma podělit?

Dobrovolnická centra ADRA v Čechách a na Moravě hledají nové dobrovolníky a dobrovolnice, kteří pomohou lidem lépe zvládat osamělost a nadcházející zimní období.

Kolegové a kolegyně z místních center ADRA vám ochotně vysvětlí, co dobrovolnictví obnáší. Základní informace o dobrovolnictví a přihlášku můžete získat zde.

Všechny dobrovolníky proškolujeme a pojišťujeme. Pomáháme je také propojit s lidmi s podobnými zájmy, aby obě strany byly co nejvíce spokojeny a na společný čas se těšily.

Třeba se i vy přidáte mezi více než 3000 dobrovolníků a dobrovolnic, kteří přinášejí tolik radosti a naděje lidem kolem nás.

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí.

Martina Špinková, koordinátorka PR aktivit a fundraisingu
Petr Adamus, vedoucí dobrovolnických center ADRA
www.adra.cz

Související

Nahleddccb

S hudbou a písněmi dochází dobrovolníci za seniory i v Písku

Dobrovolnické centrum ADRA České Budějovice uzavřelo v lednu smlouvu o dobrovolnické službě s Domovem pro seniory Světlo v Písku a v Drhovli. Prakticky hned se písecké dobrovolnice a dobrovolníci organizace ADRA vypravili pod laskavým vedením Lenky Kudrnové prohlédnout si domov a hlavně navštívit místní babičky a dědečky. Všichni si padli úžasně...
čti dále
Nahledovkaukr

Rok společné pomoci ukrajinským lidem

Nebyli jsme určitě jediní, kteří si neuměli představit, že válečný konflikt, který na Ukrajině vypukl v únoru 2022, potrvá rok i déle.  Pro nás v Adře to znamenalo nejen celoroční intenzivní pomoc, ale zároveň souběžnou pomoc potřebným lidem na třech „frontách“: Díky štědrým finančním (232 mil. Kč) i materiálním darům (32 mil....
čti dále