ADRA hledá dobrovolníky a dobrovolnice k osamělým seniorům, dětem a dalším potřebným lidem

,
Nahleddccb

Máte 1–2 hodiny volného času týdně, o který byste byli ochotni se zdarma podělit?

Dobrovolnická centra ADRA v Čechách a na Moravě hledají nové dobrovolníky a dobrovolnice, kteří pomohou lidem lépe zvládat osamělost a nadcházející zimní období.

Kolegové a kolegyně z místních center ADRA vám ochotně vysvětlí, co dobrovolnictví obnáší. Základní informace o dobrovolnictví a přihlášku můžete získat zde.

Všechny dobrovolníky proškolujeme a pojišťujeme. Pomáháme je také propojit s lidmi s podobnými zájmy, aby obě strany byly co nejvíce spokojeny a na společný čas se těšily.

Třeba se i vy přidáte mezi více než 3000 dobrovolníků a dobrovolnic, kteří přinášejí tolik radosti a naděje lidem kolem nás.

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí.

Martina Špinková, koordinátorka PR aktivit a fundraisingu
Petr Adamus, vedoucí dobrovolnických center ADRA
www.adra.cz

Související

Img_8158

Čalantika pomáhá dětem ze slumu již 10 let

Letos je to již 10 let, kdy ADRA začala pomáhat těm nejchudším z nejchudších – dětem a dospělým žijícím v bangladéšském slumu Čalantika v Dháce. „Čalantika, to jsou děti plné energie. Jejich radost, nadšení a pokroky jsou pro nás tou největší motivací pro naši práci,“ říká dlouholetý vedoucí programu BanglaKids a Čalantika...
čti dále
Cmv-logo-rgb-v-inv

Stačí jeden člověk nablízku a vše může být jinak…

Cena Michala Velíška je udělována Nadací ADRA a TV Nova pravidelně od roku 2006 neprofesionálům, kteří se ocitli nečekaně v hraniční situaci a bez ohledu na následky pro ně samotné zachránili někomu zdraví nebo život. Smyslem ceny je takové lidi hledat a zviditelňovat jejich postoje slušnosti, odvahy a statečnosti. Podnětem ke vzniku tohoto ocenění se...
čti dále