Běžet proti samotě můžete s organizací ADRA na přelomu září a října

,
Adrabeh_banner_1920x1080_foto_li

Srdečně Vás zveme na 9. ročník ADRAběhu, který bude probíhat od 28. září do 9. října. Letos je poprvé věnován pomoci lidem v České republice, konkrétně na zmírnění osamělosti seniorů a seniorek.

V rámci Evropy se Česko řadí mezi země s nejvyšším podílem osamělých seniorek a seniorů. V samostatných jednočlenných domácnostech žije kolem 750 tisíc starších lidí.

Výtěžek ADRAběhu 2022 přispěje dobrovolnickým centrům ADRA na organizaci, školení a pojištění dobrovolníků, kteří seniorům přinášejí každý týden 1–2 hodiny radosti a povzbuzení.

Připravili jsme pro vás jak virtuální, tak společné živé běhy či procházky – a to ve 13 městech v Čechách i na Moravě.

Jak se můžete zapojit?

Zúčastnit se můžete jako jednotlivec, dvojice, rodina či sborová skupina. Pozvěte své přátele nebo sousedy na společnou procházku. Přidat se můžete také k některé organizované živé akci.

Přihlaste se na www.adrabeh.cz a připojte se k osvědčené myšlence, že „není dobré, aby byl člověk sám…“ Gen 2,18.

Martina Špinková
Koordinátorka PR aktivit a fundraisingu
www.adra.cz

Plakat-adrabeh-2022

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Nahledovka

Pozvánka na ADRAběh 7. – 21. května 2024

www.adrabeh.cz ADRAběh je tradiční benefiční akcí organizace ADRA, kterou chceme propojit zdravý pohyb a pomoc lidem. Letos v květnu oslavíme 20 let od založení našeho prvního Dobrovolnického centra ADRA ve Frýdku-Místku. I proto má letošní ADRAběh motto Nekonečný příBĚH pomoci a poběžíme na podporu dobrovolnictví v Čechách a na Moravě. Těšíme se na vás!...
čti dále