Čas dobrého slova a lidské blízkosti 

,
Adra dárek 23 náhledovka

Vánoce jsou pro nás v humanitární organizaci ADRA časem vděčnosti, vždy přítomné pomoci i obdobím častějšího balení charitativních ADRA Dárků.

Naše ADRA Dárky balíme a posíláme těm, kterým není lhostejná pomoc lidem v zahraničí – jedná se o symbolické předměty a zvířata, jako jsou Tři kouzelné slepice, Koza hrdinka, Nástroje a semena pro založení zahrádky, 10 kg hřebíků, 2 pytle cementu a další, které proměňujeme v konkrétní pomoc lidem.

Koza nejen poskytne dětem mléko, ale přebytky může žena zpracovat, prodat na trhu, nakoupit jiné potřebné věci nebo zaplatit dítěti školu. Cílem ADRA Dárku je, aby se lidé postavili na vlastní nohy – zajistili si sami dlouhodobou obživu, obnovili bydlení poškozené válkou či přírodní katastrofou a děti mohly mít ve škole základní potřeby a tabuli.

Přejeme vám pokojné svátky v lidské i Boží blízkosti, plné dobrých slov, která povzbudí a
pohladí.

Jménem potřebných lidí, kterým pomáháme již 32 let, vám děkujeme za vaše dary, modlitby a podporu. Jsme za vše vděčni.

Martina Špinková 
www.adra.cz 
www.adradarek.cz

Adra-darek-01
Adre-darek-02

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Nahledovka

Pozvánka na ADRAběh 7. – 21. května 2024

www.adrabeh.cz ADRAběh je tradiční benefiční akcí organizace ADRA, kterou chceme propojit zdravý pohyb a pomoc lidem. Letos v květnu oslavíme 20 let od založení našeho prvního Dobrovolnického centra ADRA ve Frýdku-Místku. I proto má letošní ADRAběh motto Nekonečný příBĚH pomoci a poběžíme na podporu dobrovolnictví v Čechách a na Moravě. Těšíme se na vás!...
čti dále