Cena Michala Velíška – hlasování a slavnostní vyhlášení

,
Cmv-logo-rgb-v-inv

I vy můžete ovlivnit, komu letošní Cena Michala Velíška připadne.

Cena Michala Velíška je morální ocenění odvahy, slušnosti a rozhodnosti osob, které nejsou v záchraně života profesionály, a přesto neváhají okamžitě pomoci. Cena byla založena v roce 2006 tehdejším předsedou správní rady Nadace ADRA Vítězslavem Vurstem, podnětem ke vzniku tohoto ocenění se stalo statečné jednání Michala Velíška v roce 2005.

Nominačním výborem byly letos již po šestnácté vybrány tři příběhy odvážných lidí, které si můžete přečíst na stránce Nadace ADRA nebo je na tn.cz krátce zhlédnout. Který z příběhů však bude odměněn hlavní cenou, o tom rozhodne veřejnost hlasováním od 25. do 31. října.

Slavnostní program a předání hlavní ceny se uskuteční ve čtvrtek, 4. listopadu 2021, v Rezidenci primátora hlavního města na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Více informací o slavnostním programu naleznete zde. Chtěli byste se také zúčastnit? Přihlaste se prosím co nejdříve, kapacita sálu je omezena. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme, že vaším hlasováním či osobní účastí podpoříte tuto významnou událost, která oceňuje a šíří hodnoty nezištné odvahy a pomoci v naší společnosti.

Pozvanka-cmv

Související

Island_mexiko.indd

Mexiko – země plná pestrých barev, chutí, umění, památek a života

Připojte se k nám a pojďte se dozvědět o Mexiku, o jeho lidech, pestré přírodě, bohaté kultuře, bouřlivé historii a těžkostech, se kterými se potýká v dnešní době. Svými obrázky a vyprávěním nás provedou Markéta a Noe Dominguezovi. On-line přednáška se koná v pondělí 28. listopadu 2022 od 19. hodin...
čti dále
K. lukas - nahledovka

Spolu na Brumlovce se tentokrát můžete potopit a zachraňovat

Spolu na Brumlovce je projekt, v rámci kterého probíhají úterní setkání všeho druhu. Hostem úterního večera 22. listopadu od 18:30 bude Karel Lukáš, bývalý důlní záchranář a instruktor potápění. Interaktivní večer s přednáškou, diskuzí i praktickými ukázkami pořádá Společenské centrum Bethany, jehož cílem je naplňovat a obohacovat duchovní potřeby lidí,...
čti dále