Cena Michala Velíška – hlasování a slavnostní vyhlášení

,
Cmv-logo-rgb-v-inv

I vy můžete ovlivnit, komu letošní Cena Michala Velíška připadne.

Cena Michala Velíška je morální ocenění odvahy, slušnosti a rozhodnosti osob, které nejsou v záchraně života profesionály, a přesto neváhají okamžitě pomoci. Cena byla založena v roce 2006 tehdejším předsedou správní rady Nadace ADRA Vítězslavem Vurstem, podnětem ke vzniku tohoto ocenění se stalo statečné jednání Michala Velíška v roce 2005.

Nominačním výborem byly letos již po šestnácté vybrány tři příběhy odvážných lidí, které si můžete přečíst na stránce Nadace ADRA nebo je na tn.cz krátce zhlédnout. Který z příběhů však bude odměněn hlavní cenou, o tom rozhodne veřejnost hlasováním od 25. do 31. října.

Slavnostní program a předání hlavní ceny se uskuteční ve čtvrtek, 4. listopadu 2021, v Rezidenci primátora hlavního města na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Více informací o slavnostním programu naleznete zde. Chtěli byste se také zúčastnit? Přihlaste se prosím co nejdříve, kapacita sálu je omezena. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme, že vaším hlasováním či osobní účastí podpoříte tuto významnou událost, která oceňuje a šíří hodnoty nezištné odvahy a pomoci v naší společnosti.

Pozvanka-cmv

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále