Cena Michala Velíška – hlasování a slavnostní vyhlášení

,
Cmv-logo-rgb-v-inv

I vy můžete ovlivnit, komu letošní Cena Michala Velíška připadne.

Cena Michala Velíška je morální ocenění odvahy, slušnosti a rozhodnosti osob, které nejsou v záchraně života profesionály, a přesto neváhají okamžitě pomoci. Cena byla založena v roce 2006 tehdejším předsedou správní rady Nadace ADRA Vítězslavem Vurstem, podnětem ke vzniku tohoto ocenění se stalo statečné jednání Michala Velíška v roce 2005.

Nominačním výborem byly letos již po šestnácté vybrány tři příběhy odvážných lidí, které si můžete přečíst na stránce Nadace ADRA nebo je na tn.cz krátce zhlédnout. Který z příběhů však bude odměněn hlavní cenou, o tom rozhodne veřejnost hlasováním od 25. do 31. října.

Slavnostní program a předání hlavní ceny se uskuteční ve čtvrtek, 4. listopadu 2021, v Rezidenci primátora hlavního města na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Více informací o slavnostním programu naleznete zde. Chtěli byste se také zúčastnit? Přihlaste se prosím co nejdříve, kapacita sálu je omezena. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme, že vaším hlasováním či osobní účastí podpoříte tuto významnou událost, která oceňuje a šíří hodnoty nezištné odvahy a pomoci v naší společnosti.

Pozvanka-cmv

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále