Cena Michala Velíška – hlasování a slavnostní vyhlášení

,
Cmv-logo-rgb-v-inv

I vy můžete ovlivnit, komu letošní Cena Michala Velíška připadne.

Cena Michala Velíška je morální ocenění odvahy, slušnosti a rozhodnosti osob, které nejsou v záchraně života profesionály, a přesto neváhají okamžitě pomoci. Cena byla založena v roce 2006 tehdejším předsedou správní rady Nadace ADRA Vítězslavem Vurstem, podnětem ke vzniku tohoto ocenění se stalo statečné jednání Michala Velíška v roce 2005.

Nominačním výborem byly letos již po šestnácté vybrány tři příběhy odvážných lidí, které si můžete přečíst na stránce Nadace ADRA nebo je na tn.cz krátce zhlédnout. Který z příběhů však bude odměněn hlavní cenou, o tom rozhodne veřejnost hlasováním od 25. do 31. října.

Slavnostní program a předání hlavní ceny se uskuteční ve čtvrtek, 4. listopadu 2021, v Rezidenci primátora hlavního města na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Více informací o slavnostním programu naleznete zde. Chtěli byste se také zúčastnit? Přihlaste se prosím co nejdříve, kapacita sálu je omezena. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme, že vaším hlasováním či osobní účastí podpoříte tuto významnou událost, která oceňuje a šíří hodnoty nezištné odvahy a pomoci v naší společnosti.

Pozvanka-cmv

Související

Staraskola

Pohlazení objeví pro znevýhodněné děti Šťastnou zemi

Na již tradiční společné zahájení letních prázdnin se sokolovským spolkem Pohlazení vyrazí letos děti ze sociálně vyloučených a znevýhodněných prostředí na Sokolovsku do Jizerských hor. Pět desítek dětí a dospělých bude v prvním prázdninovém týdnu hostit chata Stará škola v půvabné horské osadě Zbytky u Zásady nedaleko Tanvaldu. Tématem setkání je poetické...
čti dále
Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále