Cena Michala Velíška – hlasování a slavnostní vyhlášení

,
Cmv-logo-rgb-v-inv

I vy můžete ovlivnit, komu letošní Cena Michala Velíška připadne.

Cena Michala Velíška je morální ocenění odvahy, slušnosti a rozhodnosti osob, které nejsou v záchraně života profesionály, a přesto neváhají okamžitě pomoci. Cena byla založena v roce 2006 tehdejším předsedou správní rady Nadace ADRA Vítězslavem Vurstem, podnětem ke vzniku tohoto ocenění se stalo statečné jednání Michala Velíška v roce 2005.

Nominačním výborem byly letos již po šestnácté vybrány tři příběhy odvážných lidí, které si můžete přečíst na stránce Nadace ADRA nebo je na tn.cz krátce zhlédnout. Který z příběhů však bude odměněn hlavní cenou, o tom rozhodne veřejnost hlasováním od 25. do 31. října.

Slavnostní program a předání hlavní ceny se uskuteční ve čtvrtek, 4. listopadu 2021, v Rezidenci primátora hlavního města na Mariánském náměstí 1, Praha 1.

Více informací o slavnostním programu naleznete zde. Chtěli byste se také zúčastnit? Přihlaste se prosím co nejdříve, kapacita sálu je omezena. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme, že vaším hlasováním či osobní účastí podpoříte tuto významnou událost, která oceňuje a šíří hodnoty nezištné odvahy a pomoci v naší společnosti.

Pozvanka-cmv

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále