Dětské Pohlazení na Sázavě

,
Hands-2847508_1920

Spolek pro podporu dětí a mladých lidí ze sociálně vyloučeného prostředí Pohlazení působící při sboru církve adventistů v Sokolově pořádá na začátku července čtyřdenní prázdninové setkání v kampusu teologického institutu církve na Sázavě.

Pět desítek dětí a dospělých prožije společně od 2. do 6. července celou řadu aktivit – poznávací návštěvy sázavského kláštera s tvůrčími dílnami, centra sklářského umění Huť František, výlety do okolí, koupání v řece, sportovní turnaje v kuličkách, baseballu, volejbalu, badmintonu. Dětem zahraje Divadlo Víti Marčíka pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků a příběh Robinsona Crusoe, loutkoherecké divadlo Bubec představí v rámci sobotní bohoslužby biblické vyprávění o Jonášovi. Dojde i na promítání filmu pro mládež Má mě rád, nemá mě rád, večerní táboráky a společenské hry. Na divadelní představení jsou zvány i děti a mládež ze Sázavy a všichni další případní zájemci.

Sazava-snehurka-1
Sazava-robinson-1-1