Horký Den otců na Sázavě

,
Nahledovka

Neděli 19. června byl Den otců, což je svátek na počest otců, poukazující na význam otcovství, vztahu táty k dítěti a jeho role ve společnosti. V tento krásný den strávila výprava 28 odvážlivců (otců, matek, mládeže i dětí) z pardubického a přeloučského sboru Církve adventistů sedmého dne na řece Sázavě, a to včetně dvou ukrajinských rodin.

Ani velmi horké počasí nezabránilo skupině sjet na kánoích dvanáctikilometrový úsek z Ledečka do Sázavy.

Někteří sice seděli v kánoi poprvé, ale cestu všichni zvládli ve zdraví a výborné náladě. Po šestihodinové plavbě prokládané koupáním, obědem a třemi jezy (včetně jezu Černé Budy před Teologickým seminářem CASD) dorazila výprava až do cíle, tedy k Sázavskému klášteru.

Je to již třetí rok po sobě, kdy takto jednu neděli v letním období tráví společenství těchto sborů a jejich přátel na řece Sázavě.

Související

Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále
Strecha kostela

„Červený kostel“ si prohlédli i uprchlíci z Ukrajinského klubu. Díky ADŘE.

Netradiční pohled na Liberec z ochozu věže novorománského kostela svatého Vincence z Pauly na Perštýně nabídla Noc kostelů v pátek 10. června. Do projektu se letos v Liberci zapojilo 12 kostelů a modliteben, v celém Libereckém kraji jich bylo přes 70. “Cílem Noci kostelů je přivést lidi do kostelů, modliteben,...
čti dále