Horký Den otců na Sázavě

,
Nahledovka

Neděli 19. června byl Den otců, což je svátek na počest otců, poukazující na význam otcovství, vztahu táty k dítěti a jeho role ve společnosti. V tento krásný den strávila výprava 28 odvážlivců (otců, matek, mládeže i dětí) z pardubického a přeloučského sboru Církve adventistů sedmého dne na řece Sázavě, a to včetně dvou ukrajinských rodin.

Ani velmi horké počasí nezabránilo skupině sjet na kánoích dvanáctikilometrový úsek z Ledečka do Sázavy.

Někteří sice seděli v kánoi poprvé, ale cestu všichni zvládli ve zdraví a výborné náladě. Po šestihodinové plavbě prokládané koupáním, obědem a třemi jezy (včetně jezu Černé Budy před Teologickým seminářem CASD) dorazila výprava až do cíle, tedy k Sázavskému klášteru.

Je to již třetí rok po sobě, kdy takto jednu neděli v letním období tráví společenství těchto sborů a jejich přátel na řece Sázavě.

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále