K bohoslužbě na pražský Smíchov se sejdou rodiny ze širokého okolí

,
Rb praha plakát

Srdečně vás zveme na rodinnou bohoslužbu, která se uskuteční v sobotu 22. dubna 2023 v modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkově ulici č. 57. Zvány jsou děti předškolního a školního věku spolu se svými rodiči, prarodiči a dospělými, kteří se ve společnosti dětí cítí dobře.

Okrsková rodinná bohoslužba je příležitostí k setkání a sblížení rodin z pražských a středočeských sborů, o možnost aktivního zapojení dětí do společné bohoslužby a šanci ke vzdělávání a vzájemné výměně zkušeností v oblasti vztahů a výchovy.

Hned po ránu v 9,30 hodin se na vás bude těšit pták Pepe. Ten se s nadšením sobě vlastním ujme moderování veselé sobotní školičky sestavené z písní, básní, hudebních a dramatických přednesů dětí. V režii dětí bude od 11,00 hodin i slavnostní sobotní bohoslužba. Děti ji budou uvádět, modlit se, číst biblické texty a postarají se i o její zpestření. V podání kazatele Radka Jonczyho, vedoucího oddělení adventistické služby rodinám, zazní dvě krátká desetiminutová kázání, jedno pro malé a druhé pro velké posluchače.

Odpoledne bude čas na seminář s tématikou pro rodiny velmi důležitou, a tou jsou rodinné pobožnosti. Děti budou mít v tu dobu samostatný program pod taktovkou místního Klubu Pathfinder. Srdečně zveme.

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále