Konference pro neformální pečující v domácím prostředí

,
Konference-pecujici-petrklic-a5-1

Zveme Vás na konferenci pro ty, kteří pečují o své blízké v domácím prostředí.

Představíme Vám možnosti, jak se na péči připravit, jak pro ni vytvářet co nejlepší podmínky i jak zvládat její úskalí. Možnosti co nejoptimálnější péče doma představí zkušení odborníci z řad psychologů, sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.

Konference pro neformální pečující v domácím prostředí se uskuteční v neděli 27. června 2021 od 10.00 hod. v modlitebně CASD na Lhotce, Zálesí 297/50, Praha 4.

Účast na konferenci je bezplatná. Z důvodu omezené kapacity sálu je třeba se předem přihlásit na e-mailu: archapomoci@petrklice.cznebo na telefonním čísle: 737 385 530.

V případě vládních opatření, která by neumožňovala uspořádání konference osobní formou, se akce uskuteční prostřednictvím on-line přenosu. Odkaz na něj bude zaslán přihlášeným na akci.

Konferenci pořádá Komunitní centrum Petrklíč, z.s. v rámci projektu Archa pomoci.

Více informací na: www.archapomoci.cz 

Konference pečující_petrklíč_a5

Související

2 ilustrativní foto k zprávě

České sdružení Církve adventistů sedmého dne opět podpořilo sociální projekty

České sdružení Církve adventistů sedmého dne koncem roku 2021 rozhodlo v grantovém řízení rozdělit částku ve výši 800.000,- Kč. Jde již o deváté grantové řízení od roku 2015, kdy Církev adventistů sedmého dne vrací část finančních prostředků získaných z majetkového vyrovnání mezi státem a církví formou příspěvku na sociální práci zpět do...
čti dále
Nahleddccb

Seminář pro neformální pečující s Archou pomoci

Komunitní centrum Petrklíč Vás zve na setkání pro neformální pečující na téma: Rozdělení péče mezi pečujícími. Na setkání se dozvíte praktické informace a bude prostor také ke společnému sdílení zkušeností. Setkání je zaměřené na to, jak může sdílená péče ulehčit pečujícímu, co dělat, když je pečující na péči sám a kam se obrátit...
čti dále