Konference pro neformální pečující v domácím prostředí

,
Konference-pecujici-petrklic-a5-1

Zveme Vás na konferenci pro ty, kteří pečují o své blízké v domácím prostředí.

Představíme Vám možnosti, jak se na péči připravit, jak pro ni vytvářet co nejlepší podmínky i jak zvládat její úskalí. Možnosti co nejoptimálnější péče doma představí zkušení odborníci z řad psychologů, sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.

Konference pro neformální pečující v domácím prostředí se uskuteční v neděli 27. června 2021 od 10.00 hod. v modlitebně CASD na Lhotce, Zálesí 297/50, Praha 4.

Účast na konferenci je bezplatná. Z důvodu omezené kapacity sálu je třeba se předem přihlásit na e-mailu: archapomoci@petrklice.cznebo na telefonním čísle: 737 385 530.

V případě vládních opatření, která by neumožňovala uspořádání konference osobní formou, se akce uskuteční prostřednictvím on-line přenosu. Odkaz na něj bude zaslán přihlášeným na akci.

Konferenci pořádá Komunitní centrum Petrklíč, z.s. v rámci projektu Archa pomoci.

Více informací na: www.archapomoci.cz 

Konference pečující_petrklíč_a5

Související

Foto do aktualit - výzva

Výzva k podání žádostí o grant na rok 2024

České sdružení Církve adventistů sedmého dne (dále jen ČS CASD) vyhlašuje výzvu k podání žádostí o grant, jehož účelem je pomoci zkvalitnit život sociálně potřebným a oslabeným osobám ve sborech ČS CASD a v místech, kde církev a její členové působí, a to s respektem ke křesťanským duchovním hodnotám a zásadám. Finanční prostředky pocházejí...
čti dále
Granty23_001

České sdružení Církve adventistů sedmého dne opět podpořilo sociální projekty

České sdružení Církve adventistů sedmého dne i letos rozhodlo v grantovém řízení o rozdělení částky ve výši 800.000,- Kč. Od roku 2015, kdy bylo první grantové řízení vyhlášeno, jde již o desátou výzvu na podporu sociálních projektů. V grantovém řízení jde o poskytnutí části finančních prostředků získaných z majetkového vyrovnání mezi státem a...
čti dále