České sdružení

Církve adventistů sedmého dne

MS 2019

Ačkoli vypršel termín přihlášení, máme domluvena ještě poslední volná místa. V případě zájmu posílejte svoje přihlášky ihned.

videopozvánka: YouTube

______________________________________________________________________________

„Tak jako se letopočty počítají před Kristem a po Kristu, tak i u nás v manželství se vždy bude počítat před MS a po MS.“ (zápis účastníků v kronice MS)

Po roční přestávce vás chceme opakovaně pozvat na krásnou rodinnou dovolenou, během níž můžete prožít zázrak a nový začátek v letopočtu vašeho manželství. Pokud již nyní plánujete čas letních prázdnin a dovolených, přijměte naše pozvání do úplně nového prostředí – ovšem s tradičním osvědčeným programem.

Investujte do svého manželství a zúčastněte se spolu

od 4. do 11. srpna 2019 letního semináře

Manželská setkání 2019

určeného pro manželské páry

Vedle programu pro rodiče (k tématům patří například „Křesťanské manželství,” „Krize manželství,“ „Zdravé sebevědomí,“ „Dávám ti odpuštění,“ „Rozdíly mezi mužem a ženou,“ „Základy komunikace,“ „Naplňování potřeb manželů,“ „Vyjadřování pocitů,“ „Sexualita“ a další…) skvěle naplněného krátkými přednáškami, bohatou komunikací ve skupinkách a především v samotných párech, je zajištěn i program pro naše děti. Vrcholem je velmi obohacující sobota.

Ubytování a strava:

Hostit nás budou letos areály v nádherné přírodě Krkonoš. Ubytování je ve čtyřech objektech v různých cenových kategoriích dle mírně rozdílného komfortu. Informace čerpejte přímo na webových stránkách poskytovatelů ubytování:

Stravování zajištěno ve společné jídelně formou plné penze v Hlavní budově. Snídaně je formou bufetu, další jídla možno objednat masové či vegetariánské (popř. speciální diety) – Vaši volbu vyplňte v přihlášce.

Poloha:  50°40’6.858″N, 15°37’4.419″E nebo ZDE

Ceny:

….. ….. ….. ….. ….. ubytování ….. ….. strava ….. poznámka
dospělí1820 – 26251225
děti 3 – 121540 – 22401015
děti 0 – 30 – 1050platba pouze “U Kostela”, jinak zdarma
děti 0 – 3420pouze při objednání, jinak zdarma

Prosíme, zálohu ve výši 60% z ceny zasílejte na účet Českého sdružení: číslo účtu 2124349 / 0800; variabilní symbol: 200 + první část rodného čísla (odrážející datum narození) – např. 200710621; (při platbě ze Slovenska použijte IBAN: CZ96 0800 0000 0000 0212 4349)

do zprávy do příjemce napište svoje jméno

Ke stažení:

  • pozvánka (*.pdf), kterou můžete poskytnout i Vašim přátelům
  • plakát (*.pdf)
  • přihláška (*.xls) obsahující i kalkulačku, která Vám vypočítá všechny druhy cen dle zvoleného typu ubytování – zasílejte, prosím, co nejdříve na email: j.ejem(zavináč)seznam.cz

Abychom se vyhnuli zbytečným organizačním problémům, prosíme vás, abyste v případě zájmu posílali svoje přihlášky a zálohy ve výši nejméně 60% co nejdříve, nejpozději však do konce dubna. Jelikož jsme letos v novém prostředí, jehož kapacita je omezená, upozorňujeme, že jen včasné přihlášení a zaplacení zálohy Vám zajistí Vaši účast. Dříve přihlášení účastníci mají také lepší možnost vybrat si variantu ubytování.

Na setkání s vámi se těší Jan & Olga Ejemovi, Radek Jonczy a celý tým MS.