Kudykam po rozvodu

,
Zlomené srdce

Pokud jste v minulosti prošli peklem rozvodu a dodnes jste nebyli schopni se s tím vyrovnat, připravili jsme pro vás další ročník dnes již tradiční akce KUDYKAM PO ROZVODU. Spokojení účastníci minulých ročníků by vám určitě potvrdili, že pokud chcete začít znovu, jinak a lépe, pak máte jedinečnou šanci.

Naše pozvání přijal PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D., přední český odborník v oblasti psychologie rodiny, který vás inspiruje svou fundovaností, praktičností, vtipem i biblickým přesahem přednášek. Budete jej moci zahrnout svými otázkami, námitkami, postřehy i zkušenostmi. Dojde i na společné zpívání, sdílení, modlitby. Určitě vás potěší skvělé jídlo z místní kuchyně a příležitost k relaxaci v nově vybudovaném wellness centru. Po zkušenosti z minulých let můžeme přislíbit i hromadu legrace.      

Pro naše setkání jsme již tradičně zvolili Strážovice, místo víceméně dostupné Slovákům, Čechům i Moravanům. Sejdeme se v hotelu „Selský dvůr“. Víkendový program začne v pátek 26. ledna 2024 ve 20 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend bude 1.800,- Kč. Z metodických důvodů se akce nebude moci účastnit více než 30 lidí. Proto neváhejte a hlaste se. Formulář najdete zdeUzávěrka přihlášek proběhne v pondělí 15. ledna 2024.  

Radek Jonczy
oddělení služby rodinám Česko-Slovenské unie CASD
kontakty: 739 345 670; jonczy@centrum.cz

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále