Letní sníh na Staroměstském náměstí

,
Prague-5297200__340

Srdečně Vás zveme na premiéru celovečerního historického filmu „Jako letní sníh“ ze života Jana Amose Komenského, který uvede společnost VISTAFILM manželů Hlavsových u příležitosti vzpomínkového výročí 400 let od popravy 27 českých pánů.

Promítání se uskuteční 21. června 2021 ve 21:21 hodin na pražském Staroměstském náměstí.

Večer zahájí ve 21 hodin profesor Pavel Hošek, očekávána je i herecká delegace a předpokládaný konec projekce je ve 23 hodin.

Vstup zdarma a dle aktuálních podmínek pro venkovní akce. Doporučený věk 15+.

Plakát jako letní sníh náhled