Modlitební deník pro ženy

,
Modlitba_zeny

Už je to rok, co jsme měly možnost se naposledy potkat na větší akci pro ženy – Konferenci žen v Brně. I když nám situace letos nedovolila vidět se osobně, nezahálely jsme, a podařilo se nám ve spolupráci s nakladatelstvím Advent-Orion vydat Modlitební deník pro ženy – Jsem dcera Krále.

Deník nás může provázet naším studiem Bible a pomáhat nám zachycovat vaše modlitby a každodenní malé i velké důvody k vděčnosti. Věříme, že toto zaznamenávání je důležité i proto, že máme tendence časem zapomínat to dobré, co nám Hospodin připravuje, a také si ne vždy uvědomujeme, kdy a jakými způsoby odpovídá na naše modlitby. Proto nám deník poskytuje možnost zaznamenávat náš každodenní život víry a časem si také připomínat, po jaké podivuhodné cestě nás Bůh vede.

Modlitební deník je možné objednat přes sborový traktát nebo přímo na https://www.adventorion.cz/novinky. Jako malý dárek od nás přijměte slevu – na všechny modlitební deníky objednané do konce roku se vztahuje cena 149 Kč. 

Modlitebni-denik-sz-plakat-page-001-1448x2048-1

Související

Zranujicikomunikace nahledovka

(Ne)Zraňující komunikace

Milí přátelé, věříme, že bychom si všichni přáli, aby naše sborová společenství, naše rodiny i všechny naše vztahy byly oázami pokoje, bezpečí a přijetí v tomto neklidem se zmítajícím světě. Realita však nebývá v zákrytu s naším přáním. Není málo těch, kteří naopak byli zraněni či dokonce opakovaně zraňováni těmi, od kterých právem...
čti dále
Banner web konfrence muzu

Víkend pro manželské páry

Milé manželské páry, prožíváme velikou radost a těšíme se, že po více než dvou letech nejistot, různých omezení a online setkávání se budeme moci setkat na Výzvách lásky (VL). Aktuální běh VL byl původně zaměřen na mladé manželské páry maximálně do 6 let od svatby. Během uplynulé doby však mnozí...
čti dále