Múzička uvítá děti v Rokoku

,
Divadlo náhledovka

Múzička – to je malá múza, která inspiruje děti a jejich tvorbu v nejrůznějších oblastech. Své příspěvky ve formě zpěvu, přednesu, uměleckého tance, dramatické tvorby a videa předvedou děti organizované v Klubu Pathfinder a jejich kamarádi v sobotu 22. října v divadle Rokoko na Václavském náměstí v Praze.

Každoročně si účinkující připravují své příspěvky na konkrétní téma, letos je to „RECYCLED“. Recyklace je něco, co nás vede k zodpovědnosti k přírodě, Bohem vytvořenému dílu, ale také k úctě k druhému člověku a budoucí generaci. Děti v celodenním programu umělecky vyjádří, co pro ně znamená recyklace ve vztahu nejen k odpadu, ale k přírodě jako takové, jejíž součástí je i člověk, tedy my všichni.

Múzička je víkendovou akcí, kde se sejdou oddíly z celých Čech. Je to příležitost se potkat, povídat, trávit spolu organizovaný i volný čas a kromě sobotního programu jsou v plánu i volnočasové aktivity v neděli, ať už při prohlídce Prahy, hrách nebo v bazénu.

Více o činnosti Klubu Pathfinder najdete zde.

Muzicka22podzim-plakat

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále