Múzička uvítá děti v Rokoku

,
Divadlo náhledovka

Múzička – to je malá múza, která inspiruje děti a jejich tvorbu v nejrůznějších oblastech. Své příspěvky ve formě zpěvu, přednesu, uměleckého tance, dramatické tvorby a videa předvedou děti organizované v Klubu Pathfinder a jejich kamarádi v sobotu 22. října v divadle Rokoko na Václavském náměstí v Praze.

Každoročně si účinkující připravují své příspěvky na konkrétní téma, letos je to „RECYCLED“. Recyklace je něco, co nás vede k zodpovědnosti k přírodě, Bohem vytvořenému dílu, ale také k úctě k druhému člověku a budoucí generaci. Děti v celodenním programu umělecky vyjádří, co pro ně znamená recyklace ve vztahu nejen k odpadu, ale k přírodě jako takové, jejíž součástí je i člověk, tedy my všichni.

Múzička je víkendovou akcí, kde se sejdou oddíly z celých Čech. Je to příležitost se potkat, povídat, trávit spolu organizovaný i volný čas a kromě sobotního programu jsou v plánu i volnočasové aktivity v neděli, ať už při prohlídce Prahy, hrách nebo v bazénu.

Více o činnosti Klubu Pathfinder najdete zde.

Muzicka22podzim-plakat

Související

Island_mexiko.indd

Mexiko – země plná pestrých barev, chutí, umění, památek a života

Připojte se k nám a pojďte se dozvědět o Mexiku, o jeho lidech, pestré přírodě, bohaté kultuře, bouřlivé historii a těžkostech, se kterými se potýká v dnešní době. Svými obrázky a vyprávěním nás provedou Markéta a Noe Dominguezovi. On-line přednáška se koná v pondělí 28. listopadu 2022 od 19. hodin...
čti dále
K. lukas - nahledovka

Spolu na Brumlovce se tentokrát můžete potopit a zachraňovat

Spolu na Brumlovce je projekt, v rámci kterého probíhají úterní setkání všeho druhu. Hostem úterního večera 22. listopadu od 18:30 bude Karel Lukáš, bývalý důlní záchranář a instruktor potápění. Interaktivní večer s přednáškou, diskuzí i praktickými ukázkami pořádá Společenské centrum Bethany, jehož cílem je naplňovat a obohacovat duchovní potřeby lidí,...
čti dále