Manzelsky-vikend-2

Pozvání na víkend pro manželské páry i jednotlivce

V rámci aktivit ASR jsme pro vás připravili o rok odložené setkání s programem nejen pro manželské páry, ale i pro jednotlivce.

Síla biblických příběhů – 02

Téma: “Stud a vina”

Setkání proběhne v termínu 5.–7. listopadu 2021. Během programu budeme jako obvykle čerpat z psychologie i teologie – nevšedním způsobem se ponoříme do biblických příběhů, aby biblické příběhy mohly vstoupit svojí léčivou silou do našeho života a do našich vztahů.

Sejdeme se v nádherném prostředí Krkonoš v Penzionu Hájenka na Rezku. Příjezd je v pátek od 17 hodin k registraci a ubytování, večeře od 18 hodin. Program začíná společným zahájením v 19:20. Ukončení plánujeme nedělním obědem.

Prosíme o včasný příjezd na zahájení. Z řady důvodů chceme vaši přihlášku podmínit účastí na celém programu již od jeho začátku až do samého konce.

Cena za seminář, ubytování a plnou penzi je 610,- Kč/os/den. Po dohodě lze využít dotovanou cenu pro rodiny s nižšími příjmy 460,- Kč/os/den (dotace se nevztahuje na děti). Tuto možnost následně uveďte do přihlášky.

Ke stažení:

pozvánka (*.doc)
pozvánka (*.pdf)
přihláška (*.xls – v kal. Hájenka)

Dále chceme doporučit:

  • abyste přijeli bez dětí (pokud to však nebude možné, zavolejte včas pro individuální dohodu kvůli hlídání)
  • abyste si přivezli vlastní přezůvky, ručníky a povlečení (případně lze povlečení zapůjčit za 60 Kč/os)
  • abyste si přivezli papír a tužku

Prosíme, hlaste se v případě zájmu ihned (kapacita je omezená), nejpozději však do konce října na e-mailové adrese j.ejem@seznam.cz.

Jsme plni naděje, že se tento víkend letos konečně uskuteční a bude mít přínos pro každého. Těšíme se na setkání s vámi.

Jan & Olga Ejemovi
739 345 676, 724 103 251