Naděje pro dnešek bude zaznívat po dva květnové týdny v pražské Bethany

,
Banner-aktuality-830-415

Naděje pro dnešek je série biblických přednášek, na které bychom vás rádi pozvali do Společenského centra Bethany v pražské Michli, a to ve dnech 12.-26. května 2023. Řečníkem je zahraniční host Ted Wilson, předseda celosvětové Církve adventistů sedmého dne, která čítá necelých 22 milionů členů po celém světě. Přednášky se konají mimo pondělí každý večer od 18:30 hodin. V sobotu posluchači uslyší rovnou 2 přednášky.

V době, kdy mnoho lidí cítí nedostatek naděje a optimismu vzhledem k náročným podmínkám, kterým čelíme, je důležité věřit v lepší zítřky. Přednášející Wilson nás v 15 přednáškách povzbudí, abychom se nesoustředili na katastrofy a negativitu, ale namísto toho hledali naději, která je v jádru poselství biblické knihy Zjevení Janovo.

Ať už jste křesťan nebo ne, tyto přednášky jsou určeny každému, kdo hledá duchovní odpovědi a chce nalézt cestu ke klidu a jistotě v tomto nejistém světě. Přednášky pomohou porozumět biblickým textům hlouběji a objevit naději pro dnešní dobu.

Srdečně zve Společenské centrum Bethany, Za Brumlovkou 1519/4, 140 00 Praha 4, které akci organizuje a kde se také přednášky konají. Vstup je volný a překlad zajištěn.

Těšíme se na vás.

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále