Naděje pro dnešek bude zaznívat po dva květnové týdny v pražské Bethany

,
Banner-aktuality-830-415

Naděje pro dnešek je série biblických přednášek, na které bychom vás rádi pozvali do Společenského centra Bethany v pražské Michli, a to ve dnech 12.-26. května 2023. Řečníkem je zahraniční host Ted Wilson, předseda celosvětové Církve adventistů sedmého dne, která čítá necelých 22 milionů členů po celém světě. Přednášky se konají mimo pondělí každý večer od 18:30 hodin. V sobotu posluchači uslyší rovnou 2 přednášky.

V době, kdy mnoho lidí cítí nedostatek naděje a optimismu vzhledem k náročným podmínkám, kterým čelíme, je důležité věřit v lepší zítřky. Přednášející Wilson nás v 15 přednáškách povzbudí, abychom se nesoustředili na katastrofy a negativitu, ale namísto toho hledali naději, která je v jádru poselství biblické knihy Zjevení Janovo.

Ať už jste křesťan nebo ne, tyto přednášky jsou určeny každému, kdo hledá duchovní odpovědi a chce nalézt cestu ke klidu a jistotě v tomto nejistém světě. Přednášky pomohou porozumět biblickým textům hlouběji a objevit naději pro dnešní dobu.

Srdečně zve Společenské centrum Bethany, Za Brumlovkou 1519/4, 140 00 Praha 4, které akci organizuje a kde se také přednášky konají. Vstup je volný a překlad zajištěn.

Těšíme se na vás.

Související

Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále
Nahled vinohrady

Ty taky? Aneb, proč je lepší nebýt sám.

První prosincová sobota bude ve sboru Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech patřit rodinám. Program dětské bohoslužby začne v 9:30 hodin, a to představením Divadla Víti Marčíka v Basementu, podzemních prostorách vinohradského kostela. Zároveň se můžete účastnit pravidelného studia Bible v hlavním sále modlitebny. Od 11 hodin jste...
čti dále