Naděje pro dnešek bude zaznívat po dva květnové týdny v pražské Bethany

,
Banner-aktuality-830-415

Naděje pro dnešek je série biblických přednášek, na které bychom vás rádi pozvali do Společenského centra Bethany v pražské Michli, a to ve dnech 12.-26. května 2023. Řečníkem je zahraniční host Ted Wilson, předseda celosvětové Církve adventistů sedmého dne, která čítá necelých 22 milionů členů po celém světě. Přednášky se konají mimo pondělí každý večer od 18:30 hodin. V sobotu posluchači uslyší rovnou 2 přednášky.

V době, kdy mnoho lidí cítí nedostatek naděje a optimismu vzhledem k náročným podmínkám, kterým čelíme, je důležité věřit v lepší zítřky. Přednášející Wilson nás v 15 přednáškách povzbudí, abychom se nesoustředili na katastrofy a negativitu, ale namísto toho hledali naději, která je v jádru poselství biblické knihy Zjevení Janovo.

Ať už jste křesťan nebo ne, tyto přednášky jsou určeny každému, kdo hledá duchovní odpovědi a chce nalézt cestu ke klidu a jistotě v tomto nejistém světě. Přednášky pomohou porozumět biblickým textům hlouběji a objevit naději pro dnešní dobu.

Srdečně zve Společenské centrum Bethany, Za Brumlovkou 1519/4, 140 00 Praha 4, které akci organizuje a kde se také přednášky konají. Vstup je volný a překlad zajištěn.

Těšíme se na vás.

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále