(Ne)Zraňující komunikace

,
Zranujicikomunikace nahledovka

Milí přátelé, věříme, že bychom si všichni přáli, aby naše sborová společenství, naše rodiny i všechny naše vztahy byly oázami pokoje, bezpečí a přijetí v tomto neklidem se zmítajícím světě. Realita však nebývá v zákrytu s naším přáním. Není málo těch, kteří naopak byli zraněni či dokonce opakovaně zraňováni těmi, od kterých právem očekávali jednání podobné tomu, jakým jednal s lidmi Kristus.

Můžeme nad tím lamentovat nebo s tím zkusit něco udělat. Rozhodly jsme se pro druhou možnost a připravily v rámci oddělení Adventistické služby rodinám a Služby žen při Českém sdružení CASD konferenci s názvem Zraňující komunikace, tedy setkání těch, kdo by se rádi nejen dověděli více, ale především těch, kdo by se chtěli učit jednat nezraňujícím způsobem.

Proto srdečně zveme všechny, kdo žili či žijí ve vztazích, kde neprobíhá zdravá a otevřená komunikace, zveme ty, kteří by v takových situacích druhým rádi pomohli, ale zveme také ty, kteří mají odvahu přemýšlet i nad sebou, jestli sami, třeba nevědomě, nezpůsobují zranění ve svém okolí.

Přijměte pozvání do pražské vinohradské modlitebny na Londýnské 30 v neděli 28. ledna 2024 od 10:00 hodin, kde pro vás bude připraveno setkání s Ráchel Bícovou, která bude mluvit o zdravé komunikaci v křesťanském společenství a s Kateřinou Caklovou, která ukáže, jakými způsoby lze zpracovávat to, když už nám nebo druhým bylo ublíženo, aby pokud možno mohlo dojít k uzdravení.

Více informací najdete na přiloženém plakátu.

S díky za spolupráci a s těšením se na setkání

Soňa Sílová a Natálie Gabrišová

Zranujicikomunikace03

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále