Nové zBoží – veletrh evangelizace

,
Asi_2023_a4

Srdečně zveme všechny zájemce na letošní setkání ASI-CS, které bude tentokrát ještě v bližší spolupráci s Církví adventistů sedmého dne. Jde o tzv. veletrh evangelizace na území České a Slovenské republiky. Termín konání je 21.–23. září 2023 ve Strážovicích. Setkání nese název nové zBOŽÍ. Cílem je přinést nové podněty pro evangelizaci a inspiraci ke službě lidem.

Bohoslužba bude přenášena on-line a bude možné se do ní zapojit virtuálně. Program bude koncipován tak, aby se sbory či skupinky mohly stát součástí on-line prostředí.

Rádi bychom s vaší pomocí připravili seznam misijních, evangelizačních a zdravotních aktivit a projektů. Může se jednat i o zcela malé aktivity. Zapojit se může každý, kdo je misijně aktivní, nebo má nějaký zajímavý nápad (a to i ten, který se zatím ještě nerealizoval). Nezáleží na tom, jestli se jedná o službu jednotlivce, skupiny, sborového společenství či organizace. Seznam bude sloužit pro inspiraci a zároveň pro informovanost, jaké služby se dějí napříč naší církví.

Abychom mohli tento seznam vytvořit, prosíme, abyste své aktivity, službu či zajímavé nápady napsali do Google formuláře zde. Pokud by měl někdo potíže s přihlášením nebo nemá rád e-komunikaci, může se obrátit na Jana Libotovského, který je v ČSU koordinátorem misie (libotovskyjan@casd.cz, +420 731 119 257).

Více informací naleznete na stránkách ASI-CS.

Těšíme se na setkání s vámi jak virtuálně, tak osobně.

Videopozvánka zástupců jednotlivých sdružení

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále