O konfliktech nekonfliktně s Pavlem Rausem

,
Banner kongres 2019

Milé manželské páry, zveme vás na víkend s názvem: O konfliktech nekonfliktně, kde přednášejícím bude ing. Pavel Raus, M.A. Clin. Psy, M.A. Theol, Ph.D. Druhý víkend ze tří proběhne od 2. do 4. června 2023 v Resortu Beskydy, Visalaje (GPS: 49.5184286N, 18.5273594E).

Přihlašování na akci bylo spuštěno a platí do naplnění ubytovací kapacity, pak bude zastaveno, nejpozději však v neděli 28.5.2023. Přihlašovat se můžete ZDE.

CENA:

1.     Pro páry: 2990,- / pár / víkend (ubytování, strava)

Speciální nabídka – pár, který absolvoval první víkend, od nás dostává slevu na druhý víkend 20 %, což činí cca 600,- a platí tedy 2390,-.

Pro páry s dětmi – ideální podobou víkendového pobytu je přijet bez dětí 🙂, ale je pochopitelné, že pokud ještě kojíte, dítě je příliš malé nebo nemáte možnost zajištění hlídání, můžete vzít dítě nebo děti s sebou společně s jeho pečovatelem(kou) alias chůvou. Nabízíme pro něho/ni dotovanou cenu viz níže, jako vyjádření podpory církve pro vás účastníky.

Prosím, počítejte s tím, že vaši pečovatelé budou z kapacitních důvodů pravděpodobně obývat pokoj s vámi.

Dítě do 2 let zdarma. V případě potřeby lůžkovin pro děti – 100 Kč / víkend.

Děti 3 – 5 let: 1000,- / víkend (ubytování, strava)

Děti 6-15 let: 1300,- / víkend (ubytování, strava)

2.     Pro pečovatele(lku): 1200,- / víkend (ubytování, strava)

PLATBA:

 1. Na účet MSS CASD: 1644247329/0800, v.s. 020623006 (upřednostňujeme platbu na účet).
 2. Možnost platby v hotovosti na místě (především pro účastníky ze Slovenska).

SPECIÁLNÍ POZVÁNKA

Vnímáte, že vám Bůh finančně požehnal a rádi byste to vyjádřili darem vděčnosti? Vnímáte, že takový víkend stojí za to, ale že pro někoho může být finančně nedostupný? Dáváme vám příležitost to změnit.

 1. I přestože byste mohli čerpat případnou slevu, protože jste absolvovali první víkend, rádi se jí vzdáte ve prospěch někoho druhého, a to následujícími způsoby.
 2. Jmenovitě pozvete pár a do přihlášky uvedete, komu má být sleva poskytnuta a my jim oznámíme, že byli obdarováni dárcem a dostali slevu na pobyt v dané výši. Vy pošlete platbu v plné výši.
 3. Výběr obdarovaného páru necháte na nás organizátorech a my mu oznámíme, že byli obdarováni dárcem a dostali slevu na pobyt v dané výši. Vy pošlete platbu v plné výši.
 • Poskytnutí daru v následujících výších:
 • 100 % z 2990,-
 • 70 % z 2990,-
 • 50 % 2990,-
 • 25 % 2990,-
 • 10 % 2990,-

Způsob poskytnutí daru:

 1. Pozvete jmenovitě pár + do přihlášky uvedete jméno páru, který jste pozvali a chcete ho obdarovat + výši daru v korunách. Odešlete v jedné platbě platbu za sebe + dar (my si to již spárujeme dle seznamu). My oznámíme páru, že byli obdarování dárcem.
 • Výběr obdarovaného páru necháte na organizátorech + do přihlášky uvedete jen výši daru v korunách. Odešlete v jedné platbě platbu za sebe + dar. My oznámíme páru, že byli obdarování dárcem.

Speciální nabídka pro čerstvé novomanžele

Oddělení adventistické služby rodinám se rozhodlo dát každému páru, který se v průběhu roku 2023 sezdá mezi termíny jednotlivých víkendových setkání, tzn. mezi 3. 3. – 29. 10. 2023, svatební dar v podobě jednoho víkendu zdarma. Ke spolupráci na svatebním daru jsou přizvány i sbory, které mohou mladý manželský pár podpořit úhradou cestovného.

Věřím, že tato nabídka mladé manželské páry potěší.

Více o tématu setkání a řečníkovi:

Máme radost, že naše pozvání, aby nás provedl tématem konfliktů, přijal Pavel Raus, křesťanský manželský a vztahový poradce, a protože bychom jen množili slova o něm, více si můžete přečíst ZDE.

Budeme se společně bavit našich přístupech ke konfliktům, jak se konflikty vyvíjí a kam směřují a jak z toho ven.

Osobně Pavla máme rádi pro jeho citlivý a velmi odborný vhled do problematiky, ve kterém propojuje svoji odbornost s moudrostí nabitou životem praktikujícího křesťana i poradce.

Těšíme se na společný čas motivace, objevování nových pohledů a vhledů a oprašování toho, co jsme už možná zapomněli. Těšíme se i na praktickou inspiraci, jak budovat naše manželství.

Věříme a modlíme se, aby nás všechny Bůh inspiroval a my mu to dovolili.

Jakub a Lucka Chládkovi, Radek Jonczy a jejich tým.

Kontakt:
Jakub Chládek
Mobil: +420734360736
E-mail: jchladek@casd.cz

Termíny dalších víkendů:
Třetí víkend: 27. – 29. 10. 2023

O-kongliktech-nekonfliktne

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále