Ohlédnutí za aktivitami prvního čtvrtletí

,
Pen-4163403_1280

Co přinesla první čtvrtina roku 2021? Jaké akce a aktivity jsme navzdory opatřením mohli zrealizovat? Byť nebylo možné osobní setkávání lidí, sdružení ani sbory na svoji činnost nerezignovaly. Více než 3/4 všech sborů pravidelně organizovaly bohoslužby, které byly v naprosté většině online. Přes 70 % sborů poskytuje prostor pro modlitební online setkávání lidí. Ve většině sborů můžete v týdnu studovat Bibli. Sbory a sdružení také připravily řadu inspirativních programů, cestopisů, přednášek a setkání. Alespoň některé z nich si můžete připomenout na následujících obrázcích. Kromě toho se na mnoha místech členové sborů zapojovali do konkrétní pomoci potřebným lidem, a to jak přímo (v sousedství), nebo prostřednictvím různých organizací (jako je například Český červený kříž, Naděje apod.), popřípadě v rámci dobrovolnických center ADRA.

Velikonoce-1-1
Velikonoce-2-1