CHLAPI SOBĚ je iniciativa oddělení KD Českého sdružení, která si klade za cíl napomáhat porozumění biblické role muže, manžela i otce a rozvíjet mužskou spiritualitu. Najdete zde informace o připravovaných i uskutečněných aktivitách.

Chlapi sobě VIII.

O víkendu 7. – 9. října 2022 proběhne další ročník konference mužů „Chlapi sobě“, tentokrát na Rezku v Krkonoších. Hostem bude vysokoškolský pedagog, prof. Pavel Hošek. Bližší informace najdete ve zvacím dopisu, na akci se můžete přihlásit zde.

Chlapi sobě VII.

V pořadí již sedmý ročník akce “Chlapi sobě” proběhne v termínu 27.–29. září 2019 stejně jako v minulých letech uprostřed křivoklátských lesů v nově zrekonstruovaném školícím středisku Šlovice nedaleko Rakovníka. Hostem a řečníkem bude předseda Česko-Slovenské unie CASD Mikuláš Pavlík. Umožní nám malé nahlédnutí do svého soukromí. Bude vyprávět nejen o své duchovní cestě a rodinném zázemí, ale i o své práciZvací dopis najdete zde: Chlapi sobě VII. zvací dopis.

Chlapi sobě VI.

V pořadí již šestý ročník akce “Chlapi sobě” proběhne v termínu 21.–23. září 2018 stejně jako loni uprostřed křivoklátských lesů v nově zrekonstruovaném školícím středisku Šlovice nedaleko Rakovníka. Hostem a řečníkem bude český teolog a religionista Martin Chadima, který bude vyprávět o svém oblíbeném hrdinovi – mistru Jeronýmovi Pražském. Zvací dopis najdete zde: Chlapi sobě VI. zvací dopis.

Chlapi sobě V.

V pořadí již páté setkání iniciativy “Chlapi sobě” proběhne 10. – 12. listopadu 2017 uprostřed křivoklátských lesů, na břehu řeky Berounky v nově zrekonstruovaném rekreačním středisku Šlovice, nedaleko Rakovníka (60 km od Prahy).

Chlapi sobě IV.

V pořadí již čtvrté setkání iniciativy “Chlapi sobě” proběhne 7. – 9. října 2016 v zotavovně Vězeňské služby ČR v Pracově. Tématem je “muž v pavučině současného světa” a přednášejícím hostem Max Kašparů. Bližší informace zde: plakátChlapi sobě IV. – zvací dopis.

Chlapi sobě III.

V pořadí již třetí setkání iniciativy “Chlapi sobě”. 2. – 4. 2015 proběhne v horské chalupě Rozárka v Benecku, Krkonoších. Téma víkendu je “Pojďme se pochlapit”. Přednáší psycholog Jeroným Klimeš.

Chlapi sobě II.

Druhé setkání můžů Chlapi sobě II. s tématem “CESTA MUŽE” se uskuteční podle celoročního plánu o víkendu 3. – 5. října 2014 na stejném místě jako v loňském roce – v kraji pod Ještědem v Osečné. Zde najdete všechny potřebné informace: plakát a zvací dopis.

Chlapi sobě I.

První víkendové setkání se uskuteční poslední víkend v září (27.-29. 2013) v Osečné u Českého Dubu. Zde najdete plakátzvací dopis.