Kudykam 2024

Pokud jste v minulosti prošli peklem rozvodu a dodnes jste nebyli schopni se s tím vyrovnat, připravili jsme pro vás další ročník dnes již tradiční akce KUDYKAM PO ROZVODU. Spokojení účastníci minulých ročníků by vám určitě potvrdili, že pokud chcete začít znovu, jinak a lépe, pak máte jedinečnou šanci.

Naše pozvání po dvouleté přestávce opět přijal PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D., přední český odborník v oblasti psychologie rodiny, který vás inspiruje svou fundovaností, praktičností, vtipem i biblickým přesahem přednášek. Budete jej moci zahrnout svými otázkami, námitkami, postřehy i zkušenostmi. Dojde i na společné zpívání, sdílení, modlitby. Určitě vás potěší skvělé jídlo z místní kuchyně a příležitost k relaxaci v nově vybudovaném wellness centru. Po zkušenosti z minulých let můžeme přislíbit i hromadu legrace.      

Pro naše setkání jsme již tradičně zvolili Strážovice, místo víceméně dostupné Slovákům, Čechům i Moravanům. Sejdeme se v hotelu „Selský dvůr“. Víkendový program začne v pátek 26. ledna 2024 ve 20 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend bude 1.800,- Kč. Z metodických důvodů se akce nebude moci účastnit více než 30 lidí. Proto neváhejte a hlaste se. Formulář najdete zde. Uzávěrka přihlášek proběhne v pondělí 15. ledna 2024.  

Radek Jonczy
oddělení služby rodinám Česko-Slovenské unie CASD
kontakty: 739 345 670; jonczy@centrum.cz