Manzelsky-vikend-1

Vedle letních týdenních Manželských setkání, která lze považovat za nosnou aktivitu pro manželské páry a rodiny, nabízíme také setkání s názvem „Manželský víkend“, která jsou organizovaná po jednotlivých okrscích a oblastech. Nejsou s letními týdny přímo spojena, v cílech a způsobu náplně však jsou jakousi jejich miniaturní obdobou.

V každodenním životě nás pohlcuje mnoho problémů a starostí, které ubírají energii a romantiku našim vztahům. Je iluzí si myslet, že manželské vztahy nepotřebují trvalé investice, že budou fungovat automaticky a stále lépe. Vidíme proto i v těchto víkendových setkáních příležitost odložit na chvíli naše všední starosti a soustředit se na vzájemné hledání osobnosti partnera, sdílení a naslouchání. Chceme najít příležitost „být spolu“ a hledat sblížení také s naším Bohem, který k nám přichází i skrze setkání s tím nejbližším člověkem. Věříme, že tyto chvíle mohou být inspirací a posilou pro náš každodenní rodinný život. Na základě mnoha zkušeností věříme, že investice do našich vztahů se vrátí nám i našim dětem, k jejichž nejhlubším potřebám patří harmonické manželství jejich rodičů.

Chystáme:

Nejbližší Manželský víkend se uskuteční na podzim 2023 v nádherném prostředí Krkonoš v Penzionu Hájenka na Rezku. Názvem je:

Mužská a ženská cesta k Bohu (a dopad na rodinné vztahy)

Podrobnější informace najdete zde.