Plzeňský Klíč slaví 20. výročí své existence

,
Klíč - 20. let

V plzeňských Slovanech na Koterovské ulici byl 29. června 2002 založen sbor Církve adventistů sedmého dne, jehož členy tvořilo několik lidí z mateřského plzeňského sboru, další lidé pak přišli do společenství po evangelizaci v letech 2002–2004. Toto výročí si během roku chtějí „klíčníci“ připomínat několika vzpomínkovými bohoslužbami s kazateli, kteří v tomto sboru působili jako duchovní.

Členové sboru vyjádřili ochotu služby pro své bližní mimo jiné založením občanského sdružení Klíč Plzeň v lednu 2004, které ve stejných prostorách provozuje Klubové centrum Klíč, jež pořádá celou řadu kulturních, zdravotních, ale i duchovních aktivit. Navštívit Klíč můžete i při dopoledních sobotních bohoslužbách vždy od 9:30 hodin.

Jste srdečně zváni jak k návštěvě bohoslužeb, tak i webových stránek, na kterých se dozvíte více o činnosti Klubového centra Klíč.

Související

Staraskola

Pohlazení objeví pro znevýhodněné děti Šťastnou zemi

Na již tradiční společné zahájení letních prázdnin se sokolovským spolkem Pohlazení vyrazí letos děti ze sociálně vyloučených a znevýhodněných prostředí na Sokolovsku do Jizerských hor. Pět desítek dětí a dospělých bude v prvním prázdninovém týdnu hostit chata Stará škola v půvabné horské osadě Zbytky u Zásady nedaleko Tanvaldu. Tématem setkání je poetické...
čti dále
Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále