Plzeňský Klíč slaví 20. výročí své existence

,
Klíč - 20. let

V plzeňských Slovanech na Koterovské ulici byl 29. června 2002 založen sbor Církve adventistů sedmého dne, jehož členy tvořilo několik lidí z mateřského plzeňského sboru, další lidé pak přišli do společenství po evangelizaci v letech 2002–2004. Toto výročí si během roku chtějí „klíčníci“ připomínat několika vzpomínkovými bohoslužbami s kazateli, kteří v tomto sboru působili jako duchovní.

Členové sboru vyjádřili ochotu služby pro své bližní mimo jiné založením občanského sdružení Klíč Plzeň v lednu 2004, které ve stejných prostorách provozuje Klubové centrum Klíč, jež pořádá celou řadu kulturních, zdravotních, ale i duchovních aktivit. Navštívit Klíč můžete i při dopoledních sobotních bohoslužbách vždy od 9:30 hodin.

Jste srdečně zváni jak k návštěvě bohoslužeb, tak i webových stránek, na kterých se dozvíte více o činnosti Klubového centra Klíč.

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Havlbrod07

„Nabízíme atmosféru přijetí,“ říká kazatel a vězeňský kaplan Aleš Kocián

Havlíčkův Brod, okresní město s přibližně dvaadvaceti tisíci obyvateli, leží v samotném středu naší republiky na řece Sázavě. Letos v měsíci říjnu bude toto město už po třiatřicáté hostit knižní veletrh. Samo sebou, velkostí ho lze těžko srovnat třeba s knižním veletrhem lipským nebo frankfurtským, ale mnozí odborníci, tedy nakladatelé a knižní znalci především,...
čti dále