Polámal se mraveneček…

,
Uvodka

Začátkem září proběhl v pořadí již 18. košumberský dětský den, který organizuje sbor v Luži pod hlavičkou Adry a města Luže. Letošní téma, „polámal se mraveneček“, provedlo děti světem lidí se speciálními potřebami.

Na stanovištích formou hry zakusily svět neslyšících, nevidomých nebo chromých. Pokud děti získaly dostatečný počet bodů, čekaly je drobné ceny. V závěru akce proběhla tradičně tombola. Díky hojné účasti (s dospělými přes 200 lidí) mohl být výtěžek účinně věnován na veřejnou sbírku pro místního občana, pana Zdeňka Kamenického, který prochází těžkou životní situací.

V nádvoří hradu po celou dobu probíhala stolečková evangelizace, při které bylo rozdáno množství knih. Děkujeme Pánu Bohu za požehnaný průběh akce a za možnost podpořit dobrou věc. Prosíme o modlitby za Boží působení skrze rozdanou literaturu.

Vaši bratři a sestry z lužského sboru

Související

Pf 2023 nahledovka

TOUHA PO POKOJI – biblická PF na rok 2023

Jako každý rok Vám společně s ČBS nabízíme biblická PF, která mají dvojí užitek, vyjádříte přání do nového roku a zároveň věnujete hodnotný biblický text, vybraný tak, aby snad oslovil i člověka, který Bibli naprosto nezná. Přání má moderní design a je zdobeno kultivovanými perokresbami. Výběr textů je z Bible...
čti dále
Island_mexiko.indd

Mexiko – země plná pestrých barev, chutí, umění, památek a života

Připojte se k nám a pojďte se dozvědět o Mexiku, o jeho lidech, pestré přírodě, bohaté kultuře, bouřlivé historii a těžkostech, se kterými se potýká v dnešní době. Svými obrázky a vyprávěním nás provedou Markéta a Noe Dominguezovi. On-line přednáška se koná v pondělí 28. listopadu 2022 od 19. hodin...
čti dále