Polámal se mraveneček…

,
Uvodka

Začátkem září proběhl v pořadí již 18. košumberský dětský den, který organizuje sbor v Luži pod hlavičkou Adry a města Luže. Letošní téma, „polámal se mraveneček“, provedlo děti světem lidí se speciálními potřebami.

Na stanovištích formou hry zakusily svět neslyšících, nevidomých nebo chromých. Pokud děti získaly dostatečný počet bodů, čekaly je drobné ceny. V závěru akce proběhla tradičně tombola. Díky hojné účasti (s dospělými přes 200 lidí) mohl být výtěžek účinně věnován na veřejnou sbírku pro místního občana, pana Zdeňka Kamenického, který prochází těžkou životní situací.

V nádvoří hradu po celou dobu probíhala stolečková evangelizace, při které bylo rozdáno množství knih. Děkujeme Pánu Bohu za požehnaný průběh akce a za možnost podpořit dobrou věc. Prosíme o modlitby za Boží působení skrze rozdanou literaturu.

Vaši bratři a sestry z lužského sboru

Související

Včela náhledovka

Ze života včel…

V čajovně modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích proběhne v pondělí 29. května od 19 hodin přednáška ing. Petra Resche o včelách, jejich životě, schopnostech stavět a vzájemně komunikovat, instinktech a významu pro ekosystém i nás. Srdečně vás zveme na setkání, ať už osobně či virtuálně – vyprávění...
čti dále
Wilson nahledovka1

Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA...
čti dále