Polámal se mraveneček…

,
Uvodka

Začátkem září proběhl v pořadí již 18. košumberský dětský den, který organizuje sbor v Luži pod hlavičkou Adry a města Luže. Letošní téma, „polámal se mraveneček“, provedlo děti světem lidí se speciálními potřebami.

Na stanovištích formou hry zakusily svět neslyšících, nevidomých nebo chromých. Pokud děti získaly dostatečný počet bodů, čekaly je drobné ceny. V závěru akce proběhla tradičně tombola. Díky hojné účasti (s dospělými přes 200 lidí) mohl být výtěžek účinně věnován na veřejnou sbírku pro místního občana, pana Zdeňka Kamenického, který prochází těžkou životní situací.

V nádvoří hradu po celou dobu probíhala stolečková evangelizace, při které bylo rozdáno množství knih. Děkujeme Pánu Bohu za požehnaný průběh akce a za možnost podpořit dobrou věc. Prosíme o modlitby za Boží působení skrze rozdanou literaturu.

Vaši bratři a sestry z lužského sboru

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále