Polámal se mraveneček…

,
Uvodka

Začátkem září proběhl v pořadí již 18. košumberský dětský den, který organizuje sbor v Luži pod hlavičkou Adry a města Luže. Letošní téma, „polámal se mraveneček“, provedlo děti světem lidí se speciálními potřebami.

Na stanovištích formou hry zakusily svět neslyšících, nevidomých nebo chromých. Pokud děti získaly dostatečný počet bodů, čekaly je drobné ceny. V závěru akce proběhla tradičně tombola. Díky hojné účasti (s dospělými přes 200 lidí) mohl být výtěžek účinně věnován na veřejnou sbírku pro místního občana, pana Zdeňka Kamenického, který prochází těžkou životní situací.

V nádvoří hradu po celou dobu probíhala stolečková evangelizace, při které bylo rozdáno množství knih. Děkujeme Pánu Bohu za požehnaný průběh akce a za možnost podpořit dobrou věc. Prosíme o modlitby za Boží působení skrze rozdanou literaturu.

Vaši bratři a sestry z lužského sboru

Související

Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále
Nahledovka

Horký Den otců na Sázavě

Neděli 19. června byl Den otců, což je svátek na počest otců, poukazující na význam otcovství, vztahu táty k dítěti a jeho role ve společnosti. V tento krásný den strávila výprava 28 odvážlivců (otců, matek, mládeže i dětí) z pardubického a přeloučského sboru Církve adventistů sedmého dne na řece Sázavě, a...
čti dále