Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

,
Wilson nahledovka1

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA EXPO, vstupní hale I.

Cyklus křesťanských přednášek se zaměřuje na studium Bible a objevování jejího poselství pro dnešní dobu. Posluchači společně s řečníkem hledají odpovědi na otázky, které doprovázejí lidstvo v celé jeho historii a poznávají, jak Boží slovo dokáže pozitivně měnit lidské životy.

Mezinárodní setkání s řečníky Tedem Wilsonem a Viktorem Alexejenkem proběhne také v sobotu 20. května od 10 hodin dopoledne v modlitebně CASD v Praze – Kobylisích, Žateckých 11, a to s ukrajinsky a rusky hovořícími spoluvěřícími.

Srdečně zveme na obě soboty. Bližší informace ke slavnostní bohoslužbě v Letňanech najdete zde.

Bohosluzbanpd-tedwilson-002
Mezinarodni-setkani-plakat

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále