Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

,
Wilson nahledovka1

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA EXPO, vstupní hale I.

Cyklus křesťanských přednášek se zaměřuje na studium Bible a objevování jejího poselství pro dnešní dobu. Posluchači společně s řečníkem hledají odpovědi na otázky, které doprovázejí lidstvo v celé jeho historii a poznávají, jak Boží slovo dokáže pozitivně měnit lidské životy.

Mezinárodní setkání s řečníky Tedem Wilsonem a Viktorem Alexejenkem proběhne také v sobotu 20. května od 10 hodin dopoledne v modlitebně CASD v Praze – Kobylisích, Žateckých 11, a to s ukrajinsky a rusky hovořícími spoluvěřícími.

Srdečně zveme na obě soboty. Bližší informace ke slavnostní bohoslužbě v Letňanech najdete zde.

Bohosluzbanpd-tedwilson-002
Mezinarodni-setkani-plakat

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále