Prakticky o vztazích – v Bethany

,
Ntm plakat

Srdečně zveme širokou veřejnost v rámci letošního NÁRODNÍHO TÝDNE MANŽELSTVÍ na tři praktická setkání na Brumlovku. Tyto praktické přednášky nám mohou pomoci při budování toho nejdůležitějšího v životě – našich nejbližších vztahů.

Nejdříve se setkáme v pondělí 12. února v 18:30 hodin v kavárně FLEKSI se všeobecně známým a uznávaným odborníkem na vztahy a rodinu, dr. Jeronýmem Klimešem, a to na téma „Jak udržet vztah“. Následně vás zveme na další dvě přednášky, které už budou v prostorách Společenského centra Bethany na adrese Za Brumlovkou 1519/4, Praha Michle – a sice ve čtvrtek 15. února od 18 hodin – s názvem „7 principů spokojeného manželství“ od kaplana Mgr. Patrika Nehyby. Poslední setkání bude v sobotu 17. února od 11:30 hodin s přednáškou Mgr. Radomíra Jonczyho, teologa a manželského kouče na téma „Má odpuštění hranice“?

Na všechna inspirativní setkání spojená vždy s možností diskuze je vstup volný. Bližší informace k akci na mobilu 775 080 809, případně k NTM na stránkách Národního týdne manželství.

Za sbor Bethany kazatel Václav Vondrášek

Ntm-plakat-2

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále