Příbram se brzy dotkne nebe

,
Dsn příbram

Pravidelně, každé léto, probíhá v Česko-Slovenské unii akce „Dotkni se nebe“, kterou realizují mladí lidé z hnutí „Youth for Jesus“. Letos proběhla v červenci na Slovensku v Piešťanech a Trnavě.

Myšlenka, že takové malé „Dotkni se nebe“ je možné realizovat i v místním sboru, se uchytila v Příbrami. Ve dnech 17. srpna (středa) až 20. srpna (sobota), bude sbor Příbram nabízet všem zájemcům, aby se „dotkli nebe“ prostřednictvím Dnů zdraví, které budou v průběhu dne nabízet rady pro zlepšení životního stylu na náměstí T. G. Masaryka, a také skrze biblické večerní přednášky vedené kazatelem Pavlem Smolkou v blízké knihovně.

Jsme vděční, že patříme do společenství církve, o které se můžeme opřít, a proto vás velice prosíme o dvě věci:

  • Uvědomujeme si, že naše snaha bude bez Božího požehnání marná, proto prosíme za modlitby o vedení Božím Duchem, za moudrost při realizaci, a za lidi, kteří přijdou na Příbramské náměstí, aby nalezli Boha a Ježíše Krista.
  • O Vaši pomoc. Prosím, přijeďte na jeden nebo více dnů, abyste společně s námi pomohli lidem „dotknout se nebe“. Můžete s námi prožít akci, kterou byste mohli realizovat příští rok i ve vašem městě. Abychom pro vás mohli připravit stravu a případné ubytování, prosím, vyplňte dotazník zde.

Těšíme se, že zažijeme zajímavé zkušenosti, seznámíme se s novými lidmi a dovolíme Bohu, aby měnil naše životy.

Organizační tým Dotkni se nebe – Příbram 2022

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále