Příbram se brzy dotkne nebe

,
Dsn příbram

Pravidelně, každé léto, probíhá v Česko-Slovenské unii akce „Dotkni se nebe“, kterou realizují mladí lidé z hnutí „Youth for Jesus“. Letos proběhla v červenci na Slovensku v Piešťanech a Trnavě.

Myšlenka, že takové malé „Dotkni se nebe“ je možné realizovat i v místním sboru, se uchytila v Příbrami. Ve dnech 17. srpna (středa) až 20. srpna (sobota), bude sbor Příbram nabízet všem zájemcům, aby se „dotkli nebe“ prostřednictvím Dnů zdraví, které budou v průběhu dne nabízet rady pro zlepšení životního stylu na náměstí T. G. Masaryka, a také skrze biblické večerní přednášky vedené kazatelem Pavlem Smolkou v blízké knihovně.

Jsme vděční, že patříme do společenství církve, o které se můžeme opřít, a proto vás velice prosíme o dvě věci:

  • Uvědomujeme si, že naše snaha bude bez Božího požehnání marná, proto prosíme za modlitby o vedení Božím Duchem, za moudrost při realizaci, a za lidi, kteří přijdou na Příbramské náměstí, aby nalezli Boha a Ježíše Krista.
  • O Vaši pomoc. Prosím, přijeďte na jeden nebo více dnů, abyste společně s námi pomohli lidem „dotknout se nebe“. Můžete s námi prožít akci, kterou byste mohli realizovat příští rok i ve vašem městě. Abychom pro vás mohli připravit stravu a případné ubytování, prosím, vyplňte dotazník zde.

Těšíme se, že zažijeme zajímavé zkušenosti, seznámíme se s novými lidmi a dovolíme Bohu, aby měnil naše životy.

Organizační tým Dotkni se nebe – Příbram 2022

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále