Příbram se brzy dotkne nebe

,
Dsn příbram

Pravidelně, každé léto, probíhá v Česko-Slovenské unii akce „Dotkni se nebe“, kterou realizují mladí lidé z hnutí „Youth for Jesus“. Letos proběhla v červenci na Slovensku v Piešťanech a Trnavě.

Myšlenka, že takové malé „Dotkni se nebe“ je možné realizovat i v místním sboru, se uchytila v Příbrami. Ve dnech 17. srpna (středa) až 20. srpna (sobota), bude sbor Příbram nabízet všem zájemcům, aby se „dotkli nebe“ prostřednictvím Dnů zdraví, které budou v průběhu dne nabízet rady pro zlepšení životního stylu na náměstí T. G. Masaryka, a také skrze biblické večerní přednášky vedené kazatelem Pavlem Smolkou v blízké knihovně.

Jsme vděční, že patříme do společenství církve, o které se můžeme opřít, a proto vás velice prosíme o dvě věci:

  • Uvědomujeme si, že naše snaha bude bez Božího požehnání marná, proto prosíme za modlitby o vedení Božím Duchem, za moudrost při realizaci, a za lidi, kteří přijdou na Příbramské náměstí, aby nalezli Boha a Ježíše Krista.
  • O Vaši pomoc. Prosím, přijeďte na jeden nebo více dnů, abyste společně s námi pomohli lidem „dotknout se nebe“. Můžete s námi prožít akci, kterou byste mohli realizovat příští rok i ve vašem městě. Abychom pro vás mohli připravit stravu a případné ubytování, prosím, vyplňte dotazník zde.

Těšíme se, že zažijeme zajímavé zkušenosti, seznámíme se s novými lidmi a dovolíme Bohu, aby měnil naše životy.

Organizační tým Dotkni se nebe – Příbram 2022

Související

Křest leden náhledovka

Z TikToku a Instagramu až do Božího království

Teplota vody v lednové Vltavě se pohybuje okolo 5 °C. I přesto se Karolína s Terezou rozhodly vydat na cestu Ježíšových učednic a v těchto vodách přijaly na začátku roku křest ponořením. Jejich cesta začala shodně na sociálních médiích. Terezu zaujal křesťanský obsah na online profilu kazatele Pavla Edera na síti TikTok, Karolínu...
čti dále
Cheban náhledovka

O službě Bohu i lidem v rozhovoru s Jevgenijem Chebanem

Jevgenij Cheban je kazatelem Církve adventistů sedmého dne v Praze. Má na starost dva sbory převážně ukrajinských věřících. Do toho většího, v počtu přibližně sto šedesáti lidí, přicházejí také Bělorusové, Rusové a Moldavané. Menší „sbor“, založený minulý rok, tvoří z devadesáti procent uprchlíci. Péčí o věřící této skupiny byl pověřen, spolu s Jevgenijem Chebanem,...
čti dále