Příbram se brzy dotkne nebe

,
Dsn příbram

Pravidelně, každé léto, probíhá v Česko-Slovenské unii akce „Dotkni se nebe“, kterou realizují mladí lidé z hnutí „Youth for Jesus“. Letos proběhla v červenci na Slovensku v Piešťanech a Trnavě.

Myšlenka, že takové malé „Dotkni se nebe“ je možné realizovat i v místním sboru, se uchytila v Příbrami. Ve dnech 17. srpna (středa) až 20. srpna (sobota), bude sbor Příbram nabízet všem zájemcům, aby se „dotkli nebe“ prostřednictvím Dnů zdraví, které budou v průběhu dne nabízet rady pro zlepšení životního stylu na náměstí T. G. Masaryka, a také skrze biblické večerní přednášky vedené kazatelem Pavlem Smolkou v blízké knihovně.

Jsme vděční, že patříme do společenství církve, o které se můžeme opřít, a proto vás velice prosíme o dvě věci:

  • Uvědomujeme si, že naše snaha bude bez Božího požehnání marná, proto prosíme za modlitby o vedení Božím Duchem, za moudrost při realizaci, a za lidi, kteří přijdou na Příbramské náměstí, aby nalezli Boha a Ježíše Krista.
  • O Vaši pomoc. Prosím, přijeďte na jeden nebo více dnů, abyste společně s námi pomohli lidem „dotknout se nebe“. Můžete s námi prožít akci, kterou byste mohli realizovat příští rok i ve vašem městě. Abychom pro vás mohli připravit stravu a případné ubytování, prosím, vyplňte dotazník zde.

Těšíme se, že zažijeme zajímavé zkušenosti, seznámíme se s novými lidmi a dovolíme Bohu, aby měnil naše životy.

Organizační tým Dotkni se nebe – Příbram 2022

Související

Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále
Nahled vinohrady

Ty taky? Aneb, proč je lepší nebýt sám.

První prosincová sobota bude ve sboru Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech patřit rodinám. Program dětské bohoslužby začne v 9:30 hodin, a to představením Divadla Víti Marčíka v Basementu, podzemních prostorách vinohradského kostela. Zároveň se můžete účastnit pravidelného studia Bible v hlavním sále modlitebny. Od 11 hodin jste...
čti dále