Příbram se brzy dotkne nebe

,
Dsn příbram

Pravidelně, každé léto, probíhá v Česko-Slovenské unii akce „Dotkni se nebe“, kterou realizují mladí lidé z hnutí „Youth for Jesus“. Letos proběhla v červenci na Slovensku v Piešťanech a Trnavě.

Myšlenka, že takové malé „Dotkni se nebe“ je možné realizovat i v místním sboru, se uchytila v Příbrami. Ve dnech 17. srpna (středa) až 20. srpna (sobota), bude sbor Příbram nabízet všem zájemcům, aby se „dotkli nebe“ prostřednictvím Dnů zdraví, které budou v průběhu dne nabízet rady pro zlepšení životního stylu na náměstí T. G. Masaryka, a také skrze biblické večerní přednášky vedené kazatelem Pavlem Smolkou v blízké knihovně.

Jsme vděční, že patříme do společenství církve, o které se můžeme opřít, a proto vás velice prosíme o dvě věci:

  • Uvědomujeme si, že naše snaha bude bez Božího požehnání marná, proto prosíme za modlitby o vedení Božím Duchem, za moudrost při realizaci, a za lidi, kteří přijdou na Příbramské náměstí, aby nalezli Boha a Ježíše Krista.
  • O Vaši pomoc. Prosím, přijeďte na jeden nebo více dnů, abyste společně s námi pomohli lidem „dotknout se nebe“. Můžete s námi prožít akci, kterou byste mohli realizovat příští rok i ve vašem městě. Abychom pro vás mohli připravit stravu a případné ubytování, prosím, vyplňte dotazník zde.

Těšíme se, že zažijeme zajímavé zkušenosti, seznámíme se s novými lidmi a dovolíme Bohu, aby měnil naše životy.

Organizační tým Dotkni se nebe – Příbram 2022

Související

Hajenka_v_lete

Chlapi sobě – konference mužů z České i Slovenské republiky

Po delší kovidové odmlce znovu proběhne tradiční setkání mužů s názvem „Chlapi sobě“. Letos se akce uskuteční v termínu 7.–9. října 2022, v hotelu Hájenka na hoře Rezek, nad obcí Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Zváni jsou muži ze všech tří sdružení Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne i jejich přátelé. Hostem...
čti dále
Křest náhledovka

Lidé nacházejí bezpečí v církvi. Představujeme SafePoint.

„Pohřbi svého vnitřního dinosaura,“ zaznělo v křestním kázání v Praze. Dne 3. září 2022 totiž proběhl ve Vltavě křest a přijetí několika nových členů do Církve adventistů sedmého dne. Následovala společná oslava vyjadřující radost z rozrůstajícího se nově založeného pražského společenství SafePoint. Pokřtěná Natálie dlouho ve svém životě hledala něco...
čti dále