Připravit ke startu, pozor, teď!

,
Adra-poulicni-osvetleni

Právě dnes startuje desetidenní ADRAběh, do kterého se i letos může zapojit každý, koho baví běhat či chodit, chce udělat něco pro zdraví, dobrou náladu a zároveň dát svému pohybu další přesah.

Během deseti dnů od 17. do 28. září 2021 si můžete zvolit délku trasy a tu absolvovat jednorázově či na etapy. S kýmkoliv blízkým nebo sami. Ještě se k nám můžete přidat a snadno se přihlásit.

Komu společně pomůžeme? Lidem v Libanonu a Sýrii.

Co už jsme pro Libanonce a Syřany udělali? Postavili jsme tři vodojemy a zabezpečili pitnou vodu pro lidi žijící v uprchlických táborech. Podílíme se na budování kapacit učitelů, obnově škol a jejich vybavení školními pomůckami.

Jak pomůžeme letos?

Symbolem letošní pomoci je lampa – chce přinést světlo, bezpečí a pocit obnovené naděje pro Sýrii.

Děkujeme, že budete i letos součástí ADRAběhu a tím pomoci potřebným lidem.

ADRAběh 2021 Běžím pro Sýrii www.adra.cz  www.adrabeh.cz  #bezimprosyrii

Adrabeh

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále