Připravit ke startu, pozor, teď!

,
Adra-poulicni-osvetleni

Právě dnes startuje desetidenní ADRAběh, do kterého se i letos může zapojit každý, koho baví běhat či chodit, chce udělat něco pro zdraví, dobrou náladu a zároveň dát svému pohybu další přesah.

Během deseti dnů od 17. do 28. září 2021 si můžete zvolit délku trasy a tu absolvovat jednorázově či na etapy. S kýmkoliv blízkým nebo sami. Ještě se k nám můžete přidat a snadno se přihlásit.

Komu společně pomůžeme? Lidem v Libanonu a Sýrii.

Co už jsme pro Libanonce a Syřany udělali? Postavili jsme tři vodojemy a zabezpečili pitnou vodu pro lidi žijící v uprchlických táborech. Podílíme se na budování kapacit učitelů, obnově škol a jejich vybavení školními pomůckami.

Jak pomůžeme letos?

Symbolem letošní pomoci je lampa – chce přinést světlo, bezpečí a pocit obnovené naděje pro Sýrii.

Děkujeme, že budete i letos součástí ADRAběhu a tím pomoci potřebným lidem.

ADRAběh 2021 Běžím pro Sýrii www.adra.cz  www.adrabeh.cz  #bezimprosyrii

Adrabeh

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Velikonoce23 nahledovka

Velikonoční příběh přináší život a naději

Velikonoční svátky poskytují čas a prostor si připomenout událost, která se odehrála před dvěma tisíci lety během vlády Piláta, místodržitele a prokurátora v římské provincii Judea. Bylo to ukřižování Ježíše Krista. Všechno, co se na naší planetě Zemi přihodilo, se řadí buď do doby před Kristem, nebo po Kristu. Od nepaměti...
čti dále