Připravit ke startu, pozor, teď!

,
Adra-poulicni-osvetleni

Právě dnes startuje desetidenní ADRAběh, do kterého se i letos může zapojit každý, koho baví běhat či chodit, chce udělat něco pro zdraví, dobrou náladu a zároveň dát svému pohybu další přesah.

Během deseti dnů od 17. do 28. září 2021 si můžete zvolit délku trasy a tu absolvovat jednorázově či na etapy. S kýmkoliv blízkým nebo sami. Ještě se k nám můžete přidat a snadno se přihlásit.

Komu společně pomůžeme? Lidem v Libanonu a Sýrii.

Co už jsme pro Libanonce a Syřany udělali? Postavili jsme tři vodojemy a zabezpečili pitnou vodu pro lidi žijící v uprchlických táborech. Podílíme se na budování kapacit učitelů, obnově škol a jejich vybavení školními pomůckami.

Jak pomůžeme letos?

Symbolem letošní pomoci je lampa – chce přinést světlo, bezpečí a pocit obnovené naděje pro Sýrii.

Děkujeme, že budete i letos součástí ADRAběhu a tím pomoci potřebným lidem.

ADRAběh 2021 Běžím pro Sýrii www.adra.cz  www.adrabeh.cz  #bezimprosyrii

Adrabeh

Související

Island_mexiko.indd

Mexiko – země plná pestrých barev, chutí, umění, památek a života

Připojte se k nám a pojďte se dozvědět o Mexiku, o jeho lidech, pestré přírodě, bohaté kultuře, bouřlivé historii a těžkostech, se kterými se potýká v dnešní době. Svými obrázky a vyprávěním nás provedou Markéta a Noe Dominguezovi. On-line přednáška se koná v pondělí 28. listopadu 2022 od 19. hodin...
čti dále
K. lukas - nahledovka

Spolu na Brumlovce se tentokrát můžete potopit a zachraňovat

Spolu na Brumlovce je projekt, v rámci kterého probíhají úterní setkání všeho druhu. Hostem úterního večera 22. listopadu od 18:30 bude Karel Lukáš, bývalý důlní záchranář a instruktor potápění. Interaktivní večer s přednáškou, diskuzí i praktickými ukázkami pořádá Společenské centrum Bethany, jehož cílem je naplňovat a obohacovat duchovní potřeby lidí,...
čti dále