Připravit ke startu, pozor, teď!

,
Adra-poulicni-osvetleni

Právě dnes startuje desetidenní ADRAběh, do kterého se i letos může zapojit každý, koho baví běhat či chodit, chce udělat něco pro zdraví, dobrou náladu a zároveň dát svému pohybu další přesah.

Během deseti dnů od 17. do 28. září 2021 si můžete zvolit délku trasy a tu absolvovat jednorázově či na etapy. S kýmkoliv blízkým nebo sami. Ještě se k nám můžete přidat a snadno se přihlásit.

Komu společně pomůžeme? Lidem v Libanonu a Sýrii.

Co už jsme pro Libanonce a Syřany udělali? Postavili jsme tři vodojemy a zabezpečili pitnou vodu pro lidi žijící v uprchlických táborech. Podílíme se na budování kapacit učitelů, obnově škol a jejich vybavení školními pomůckami.

Jak pomůžeme letos?

Symbolem letošní pomoci je lampa – chce přinést světlo, bezpečí a pocit obnovené naděje pro Sýrii.

Děkujeme, že budete i letos součástí ADRAběhu a tím pomoci potřebným lidem.

ADRAběh 2021 Běžím pro Sýrii www.adra.cz  www.adrabeh.cz  #bezimprosyrii

Adrabeh

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále