Připravit ke startu, pozor, teď!

,
Adra-poulicni-osvetleni

Právě dnes startuje desetidenní ADRAběh, do kterého se i letos může zapojit každý, koho baví běhat či chodit, chce udělat něco pro zdraví, dobrou náladu a zároveň dát svému pohybu další přesah.

Během deseti dnů od 17. do 28. září 2021 si můžete zvolit délku trasy a tu absolvovat jednorázově či na etapy. S kýmkoliv blízkým nebo sami. Ještě se k nám můžete přidat a snadno se přihlásit.

Komu společně pomůžeme? Lidem v Libanonu a Sýrii.

Co už jsme pro Libanonce a Syřany udělali? Postavili jsme tři vodojemy a zabezpečili pitnou vodu pro lidi žijící v uprchlických táborech. Podílíme se na budování kapacit učitelů, obnově škol a jejich vybavení školními pomůckami.

Jak pomůžeme letos?

Symbolem letošní pomoci je lampa – chce přinést světlo, bezpečí a pocit obnovené naděje pro Sýrii.

Děkujeme, že budete i letos součástí ADRAběhu a tím pomoci potřebným lidem.

ADRAběh 2021 Běžím pro Sýrii www.adra.cz  www.adrabeh.cz  #bezimprosyrii

Adrabeh

Související

Staraskola

Pohlazení objeví pro znevýhodněné děti Šťastnou zemi

Na již tradiční společné zahájení letních prázdnin se sokolovským spolkem Pohlazení vyrazí letos děti ze sociálně vyloučených a znevýhodněných prostředí na Sokolovsku do Jizerských hor. Pět desítek dětí a dospělých bude v prvním prázdninovém týdnu hostit chata Stará škola v půvabné horské osadě Zbytky u Zásady nedaleko Tanvaldu. Tématem setkání je poetické...
čti dále
Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále