Setkání před betlémem

,
Betlém náhledovka

V úterý 5. prosince v 16 hodin jste srdečně zváni do Staré hospody v západočeské Šabině na Setkání před betlémem, což je divadelní představení autora, režiséra i herce v jedné osobě, Vítězslava Marčíka, a jeho kolegů.

Tento kus má v repertoáru Divadla Víti Marčíka své pevné místo a do jeho programu se vrací (ač s mnohými změnami jak v dějové linii, tak i v hereckém obsazení) pravidelně, rok co rok, v době adventní, již něco přes dvacet let. Základ scény tvoří kopie historicky i umělecky hodnotného dřevěného betléma z kostela Obětování Panny Marie v Českých Budějovicích, kterou vyhotovil mistr Jan Růžička.

Jedná se o příběh o narození Ježíše a příběh několika přátel, kteří se každým rokem setkávají před vyřezávaným betlémem, aby společně oslavili Vánoce. A nechybí ani živě zpívané koledy. Za lidmi dobré vůle se tak nese radostná zvěst o narození Spasitele.

Představení organizuje sbor Církve adventistů sedmého dne v Sokolově ve spolupráci s obcí Šabina a je určen široké veřejnosti. Vstupné je dobrovolné.

Betlem

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále