Slovo a hudba na Malvazinkách podpoří projekt Archa pomoci

,
Smichov

Zveme Vás v rámci bohoslužebných setkání v modlitebně Církve adventistů sedmého dne, Peroutkova 57, Praha 5, na komponovaný program „Albert Schweitzer – muž, na kterého bychom neměli zapomenout“, ve kterém vystoupí herec Jan Potměšil a přední český varhaník Aleš Bárta. Vystoupení proběhne v sobotu 23. října 2021 v 17 hodin a bude příležitostí podpořit projekt Archa pomoci. Vstup volný.

Albert Schweitzer – lékař, teolog, hudebník, filosof, pacifista, nositel Nobelovy ceny míru – zanechal nesmazatelnou stopu. Svůj život bezezbytku využil k neúnavné práci pro druhé. Proč někdo jako on, se třemi doktorskými tituly, vynikající varhaník a znalec díla Johanna Sebastiana Bacha, se rozhodl postavit v pralese nemocnici na kůlech se střechou z vlnitého plechu?

Setkání nabízí návštěvníkům obohacení krásou hudby a slovem naděje.

Archa pomoci poskytuje sociální pomoc seniorům a osobám se zdravotním postižením. Pomáhá jim zůstat žít co nejdéle v prostředí vlastního domova a řešit jejich sociální situaci. Svými aktivitami podporuje jejich kontakt s dalšími lidmi, ať už v rámci dobrovolnického programu nebo volnočasových aktivit. Projekt Archa pomoci je realizován již od roku 2015. Za dobu své existence pomohl stovkám seniorů a osob se zdravotním postižením. Od roku 2021 zajišťuje sociální pomoc pro seniory a osoby se zdravotním postižením pod Komunitním centrem Petrklíč, z.s.

Více informací o projektu Archa pomoci najdete na webových stránkách: www.archapomoci.cz

Dopravní spojení: metro trasa B – stanice Anděl (výstup směr Na Knížecí), dále bus č. 137 – stanice Urbanova.

Informace o konání výše uvedeného komponovaného programu v návaznosti na aktuální epidemiologická opatření jsou uvedeny na www.casdsmichov.cz.

A3

Související

Staraskola

Pohlazení objeví pro znevýhodněné děti Šťastnou zemi

Na již tradiční společné zahájení letních prázdnin se sokolovským spolkem Pohlazení vyrazí letos děti ze sociálně vyloučených a znevýhodněných prostředí na Sokolovsku do Jizerských hor. Pět desítek dětí a dospělých bude v prvním prázdninovém týdnu hostit chata Stará škola v půvabné horské osadě Zbytky u Zásady nedaleko Tanvaldu. Tématem setkání je poetické...
čti dále
Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále