Slovo a hudba na Malvazinkách podpoří projekt Archa pomoci

,
Smichov

Zveme Vás v rámci bohoslužebných setkání v modlitebně Církve adventistů sedmého dne, Peroutkova 57, Praha 5, na komponovaný program „Albert Schweitzer – muž, na kterého bychom neměli zapomenout“, ve kterém vystoupí herec Jan Potměšil a přední český varhaník Aleš Bárta. Vystoupení proběhne v sobotu 23. října 2021 v 17 hodin a bude příležitostí podpořit projekt Archa pomoci. Vstup volný.

Albert Schweitzer – lékař, teolog, hudebník, filosof, pacifista, nositel Nobelovy ceny míru – zanechal nesmazatelnou stopu. Svůj život bezezbytku využil k neúnavné práci pro druhé. Proč někdo jako on, se třemi doktorskými tituly, vynikající varhaník a znalec díla Johanna Sebastiana Bacha, se rozhodl postavit v pralese nemocnici na kůlech se střechou z vlnitého plechu?

Setkání nabízí návštěvníkům obohacení krásou hudby a slovem naděje.

Archa pomoci poskytuje sociální pomoc seniorům a osobám se zdravotním postižením. Pomáhá jim zůstat žít co nejdéle v prostředí vlastního domova a řešit jejich sociální situaci. Svými aktivitami podporuje jejich kontakt s dalšími lidmi, ať už v rámci dobrovolnického programu nebo volnočasových aktivit. Projekt Archa pomoci je realizován již od roku 2015. Za dobu své existence pomohl stovkám seniorů a osob se zdravotním postižením. Od roku 2021 zajišťuje sociální pomoc pro seniory a osoby se zdravotním postižením pod Komunitním centrem Petrklíč, z.s.

Více informací o projektu Archa pomoci najdete na webových stránkách: www.archapomoci.cz

Dopravní spojení: metro trasa B – stanice Anděl (výstup směr Na Knížecí), dále bus č. 137 – stanice Urbanova.

Informace o konání výše uvedeného komponovaného programu v návaznosti na aktuální epidemiologická opatření jsou uvedeny na www.casdsmichov.cz.

A3

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále