Století 21 – rozhovor s Tedem Wilsonem, předsedou GK

,
Stoleti 21 nahledovka

Rádi bychom vás pozvali k poslechu nové epizody podcastu Století 21, ve které je hostem Ted N. C. Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne.

V rozhovoru uslyšíte například o tom, co znamená být adventistou sedmého dne, jaké to je vést církev, která má bezmála 22 milionů členů a zda čerpal pro svou funkci předsedy rady od svého otce, který byl také předsedou GK.

O podcastu Století 21

Povídání s výjimečnými lidmi, kteří hovoří o pádech a vzestupech, úspěších, životních zkušenostech a o hledání cesty k Ježíši Kristu. Zaznívají témata jak ze školského, byznysového, vězeňského či zdravotnického prostředí, tak další témata, věnující se vztahům, dětem, sociálním sítím, medicíně, životnímu stylu, hubnutí, dobrovolnictví, vyrovnávání se s odcházením a smrtí blízkých osob, biblickým otázkám, otázkám stvoření vs. evoluce a podobně.

Více také na www.genesisera.cz

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále