Století 21 – rozhovor s Tedem Wilsonem, předsedou GK

,
Stoleti 21 nahledovka

Rádi bychom vás pozvali k poslechu nové epizody podcastu Století 21, ve které je hostem Ted N. C. Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne.

V rozhovoru uslyšíte například o tom, co znamená být adventistou sedmého dne, jaké to je vést církev, která má bezmála 22 milionů členů a zda čerpal pro svou funkci předsedy rady od svého otce, který byl také předsedou GK.

O podcastu Století 21

Povídání s výjimečnými lidmi, kteří hovoří o pádech a vzestupech, úspěších, životních zkušenostech a o hledání cesty k Ježíši Kristu. Zaznívají témata jak ze školského, byznysového, vězeňského či zdravotnického prostředí, tak další témata, věnující se vztahům, dětem, sociálním sítím, medicíně, životnímu stylu, hubnutí, dobrovolnictví, vyrovnávání se s odcházením a smrtí blízkých osob, biblickým otázkám, otázkám stvoření vs. evoluce a podobně.

Více také na www.genesisera.cz

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále