Střípky z Jindřichohradecka

,
20210925-102435

V uplynulých čtrnácti dnech jsme mohli z Boží milosti prožít tři hezké události.

V neděli 12. 9. 2021 proběhl na Zámku v J. Hradci benefiční koncert na podporu vzdělávání dětí postižených covidovou situací. Česko-rakouský orchestr zahrál krásné skladby a lidé byli velmi štědří a podporující. Vybralo se celkem 18 200 Kč, které jistě pomohou tam, kde bude třeba.

V sobotu 18. 9. 2021 jsme prožili společné chvíle při vzpomínkové sobotě se sborem Horní Cerekev, který naši členové navštěvovali před založením sboru CASD v J. Hradci. Byly to krásné a požehnané chvíle nad Božím slovem, při hudbě a společném sdílení. Chvála Pánu za to!

A dále v sobotu 25. 9. 2021 jsme mohli ve sboru v J. Hradci přivítat pathfindery z Brna, kteří každoročně pořádají v našem jihočeském kraji cyklovíkend. Byl to milý a pokojný čas, naplněný hudbou, Božím slovem a radostí z toho, kolik mladých lidí se zajímá o Hospodina i zdravý sport.

Jsme Pánu Bohu vděčni za všechny tyto příležitosti!

Žalm 100

Za sbor CASD J. Hradec

Jana Vojáčková, Jan Procházka

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále