Střípky z Jindřichohradecka

,
20210925-102435

V uplynulých čtrnácti dnech jsme mohli z Boží milosti prožít tři hezké události.

V neděli 12. 9. 2021 proběhl na Zámku v J. Hradci benefiční koncert na podporu vzdělávání dětí postižených covidovou situací. Česko-rakouský orchestr zahrál krásné skladby a lidé byli velmi štědří a podporující. Vybralo se celkem 18 200 Kč, které jistě pomohou tam, kde bude třeba.

V sobotu 18. 9. 2021 jsme prožili společné chvíle při vzpomínkové sobotě se sborem Horní Cerekev, který naši členové navštěvovali před založením sboru CASD v J. Hradci. Byly to krásné a požehnané chvíle nad Božím slovem, při hudbě a společném sdílení. Chvála Pánu za to!

A dále v sobotu 25. 9. 2021 jsme mohli ve sboru v J. Hradci přivítat pathfindery z Brna, kteří každoročně pořádají v našem jihočeském kraji cyklovíkend. Byl to milý a pokojný čas, naplněný hudbou, Božím slovem a radostí z toho, kolik mladých lidí se zajímá o Hospodina i zdravý sport.

Jsme Pánu Bohu vděčni za všechny tyto příležitosti!

Žalm 100

Za sbor CASD J. Hradec

Jana Vojáčková, Jan Procházka

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále