Střípky z Jindřichohradecka

,
20210925-102435

V uplynulých čtrnácti dnech jsme mohli z Boží milosti prožít tři hezké události.

V neděli 12. 9. 2021 proběhl na Zámku v J. Hradci benefiční koncert na podporu vzdělávání dětí postižených covidovou situací. Česko-rakouský orchestr zahrál krásné skladby a lidé byli velmi štědří a podporující. Vybralo se celkem 18 200 Kč, které jistě pomohou tam, kde bude třeba.

V sobotu 18. 9. 2021 jsme prožili společné chvíle při vzpomínkové sobotě se sborem Horní Cerekev, který naši členové navštěvovali před založením sboru CASD v J. Hradci. Byly to krásné a požehnané chvíle nad Božím slovem, při hudbě a společném sdílení. Chvála Pánu za to!

A dále v sobotu 25. 9. 2021 jsme mohli ve sboru v J. Hradci přivítat pathfindery z Brna, kteří každoročně pořádají v našem jihočeském kraji cyklovíkend. Byl to milý a pokojný čas, naplněný hudbou, Božím slovem a radostí z toho, kolik mladých lidí se zajímá o Hospodina i zdravý sport.

Jsme Pánu Bohu vděčni za všechny tyto příležitosti!

Žalm 100

Za sbor CASD J. Hradec

Jana Vojáčková, Jan Procházka

Související

Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále
Nahledovka

Horký Den otců na Sázavě

Neděli 19. června byl Den otců, což je svátek na počest otců, poukazující na význam otcovství, vztahu táty k dítěti a jeho role ve společnosti. V tento krásný den strávila výprava 28 odvážlivců (otců, matek, mládeže i dětí) z pardubického a přeloučského sboru Církve adventistů sedmého dne na řece Sázavě, a...
čti dále