Střípky z Jindřichohradecka

,
20210925-102435

V uplynulých čtrnácti dnech jsme mohli z Boží milosti prožít tři hezké události.

V neděli 12. 9. 2021 proběhl na Zámku v J. Hradci benefiční koncert na podporu vzdělávání dětí postižených covidovou situací. Česko-rakouský orchestr zahrál krásné skladby a lidé byli velmi štědří a podporující. Vybralo se celkem 18 200 Kč, které jistě pomohou tam, kde bude třeba.

V sobotu 18. 9. 2021 jsme prožili společné chvíle při vzpomínkové sobotě se sborem Horní Cerekev, který naši členové navštěvovali před založením sboru CASD v J. Hradci. Byly to krásné a požehnané chvíle nad Božím slovem, při hudbě a společném sdílení. Chvála Pánu za to!

A dále v sobotu 25. 9. 2021 jsme mohli ve sboru v J. Hradci přivítat pathfindery z Brna, kteří každoročně pořádají v našem jihočeském kraji cyklovíkend. Byl to milý a pokojný čas, naplněný hudbou, Božím slovem a radostí z toho, kolik mladých lidí se zajímá o Hospodina i zdravý sport.

Jsme Pánu Bohu vděčni za všechny tyto příležitosti!

Žalm 100

Za sbor CASD J. Hradec

Jana Vojáčková, Jan Procházka

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Havlbrod07

„Nabízíme atmosféru přijetí,“ říká kazatel a vězeňský kaplan Aleš Kocián

Havlíčkův Brod, okresní město s přibližně dvaadvaceti tisíci obyvateli, leží v samotném středu naší republiky na řece Sázavě. Letos v měsíci říjnu bude toto město už po třiatřicáté hostit knižní veletrh. Samo sebou, velkostí ho lze těžko srovnat třeba s knižním veletrhem lipským nebo frankfurtským, ale mnozí odborníci, tedy nakladatelé a knižní znalci především,...
čti dále