Studentská bohoslužba v Bethany

,
Studentská bohoslužba náhledovka

Máme radost z toho, že můžeme pozvat mladé lidi z Prahy a okolí a klidně i z větší dálky na další studentskou bohoslužbu, která proběhne v sobotu 10. února 2024 v pražském Společenském centru Bethany, Za Brumlovkou 1519/4.

V první části od 10 hodin bude tradiční sobotní škola – třída mladých – a ve druhé části budeme společně hledat odpovědi na to, jak vypadá KŘESŤANSKÁ SEBEHODNOTA, PŘÁTELSTVÍ A BOLEST v praxi. O své odpovědi se s námi podělí Zuzka Slamková, Lukáš Brousil a Mathias Liebl. Celé dopoledne bude zarámováno do chval za vedení smíchovské mládežnické kapely.

Rádi bychom všechny mladé hosty pozvali po skončení bohoslužby na malé pohoštění. Poté chceme strávit ještě společnou chvilku v diskuzi s těmi, kteří nám dopoledne sloužili svými příběhy, aby byl prostor pro různé doplňující otázky na tato témata.
Jak žít křesťanství v praxi asi řeší spousta z nás…

Těšíme se na Vás!

Za mládež sboru Praha-Bethany
kazatel Vašek Vondrášek

Studentska-bohosluzba

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále