Svobodně dýchej 2023

,
Kouření náhledovka

Motivačně odvykací kurz „Svobodně dýchej“ je unikátní program, který vám pomůže vybojovat důležitý zápas s návykem kouření. Pomůže Vám nalézt důvody, proč je rozumné a dobré přestat kouřit, podepře Vaši vůli a prakticky poradí, „jak na to“.

Záměrem celého programu je skutečně Vám pomoci přestat kouřit, nejedná se o žádný prodej nebo reklamní kampaň. Program je vedený osvědčenými lektory s letitými zkušenostmi.

  • Kurz je sponzorovaný, a proto za něj nemusíte nic platit, je pro Vás zcela zdarma.
  • Kurz probíhá v pěti za sebou jdoucích večerech (pondělí 30. ledna – pátek 3. února 2023), každé setkání je na cca 1,5 hodiny.
  • Kurz probíhá na adrese KC Klíč, Koterovská 84, Plzeň – Slovany (pokud se vydáte po ulici Koterovská od křižovatky u Městského bazénu na Slovanech, směrem k nádraží, najdete nás po zhruba 150 metrech vlevo v řadě paneláků).
  • Každý večer získáte písemný materiál s instrukcemi pro další den, který bude zakončený naším setkáním, na kterém zhodnotíme, jak se vám dařil Váš zápas s návykem. 
  • Společným vítězstvím bude, když na konci týdne budete bez cigaret.

Pokud by Vás zajímaly nějaké další informace, můžete volat na 731 119 257 (Jan Libotovský). 

Věřím, že se rozhodnete pro vlastní budoucnost a uvidíme se v pondělí 30. 1. na prvním setkání.

Pokud jste se rozhodli, že do toho půjdete, prosíme o vyplnění dotazníku, budeme vám vděční. MŮŽETE ALE PŘIJÍT TAKÉ ROVNOU, BEZ JEHO VYPLNĚNÍ!

2023-02-koureni-1

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále