Svobodně dýchej 2023

,
Kouření náhledovka

Motivačně odvykací kurz „Svobodně dýchej“ je unikátní program, který vám pomůže vybojovat důležitý zápas s návykem kouření. Pomůže Vám nalézt důvody, proč je rozumné a dobré přestat kouřit, podepře Vaši vůli a prakticky poradí, „jak na to“.

Záměrem celého programu je skutečně Vám pomoci přestat kouřit, nejedná se o žádný prodej nebo reklamní kampaň. Program je vedený osvědčenými lektory s letitými zkušenostmi.

  • Kurz je sponzorovaný, a proto za něj nemusíte nic platit, je pro Vás zcela zdarma.
  • Kurz probíhá v pěti za sebou jdoucích večerech (pondělí 30. ledna – pátek 3. února 2023), každé setkání je na cca 1,5 hodiny.
  • Kurz probíhá na adrese KC Klíč, Koterovská 84, Plzeň – Slovany (pokud se vydáte po ulici Koterovská od křižovatky u Městského bazénu na Slovanech, směrem k nádraží, najdete nás po zhruba 150 metrech vlevo v řadě paneláků).
  • Každý večer získáte písemný materiál s instrukcemi pro další den, který bude zakončený naším setkáním, na kterém zhodnotíme, jak se vám dařil Váš zápas s návykem. 
  • Společným vítězstvím bude, když na konci týdne budete bez cigaret.

Pokud by Vás zajímaly nějaké další informace, můžete volat na 731 119 257 (Jan Libotovský). 

Věřím, že se rozhodnete pro vlastní budoucnost a uvidíme se v pondělí 30. 1. na prvním setkání.

Pokud jste se rozhodli, že do toho půjdete, prosíme o vyplnění dotazníku, budeme vám vděční. MŮŽETE ALE PŘIJÍT TAKÉ ROVNOU, BEZ JEHO VYPLNĚNÍ!

2023-02-koureni-1

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Havlbrod07

„Nabízíme atmosféru přijetí,“ říká kazatel a vězeňský kaplan Aleš Kocián

Havlíčkův Brod, okresní město s přibližně dvaadvaceti tisíci obyvateli, leží v samotném středu naší republiky na řece Sázavě. Letos v měsíci říjnu bude toto město už po třiatřicáté hostit knižní veletrh. Samo sebou, velkostí ho lze těžko srovnat třeba s knižním veletrhem lipským nebo frankfurtským, ale mnozí odborníci, tedy nakladatelé a knižní znalci především,...
čti dále