Svobodně dýchej 2023

,
Kouření náhledovka

Motivačně odvykací kurz „Svobodně dýchej“ je unikátní program, který vám pomůže vybojovat důležitý zápas s návykem kouření. Pomůže Vám nalézt důvody, proč je rozumné a dobré přestat kouřit, podepře Vaši vůli a prakticky poradí, „jak na to“.

Záměrem celého programu je skutečně Vám pomoci přestat kouřit, nejedná se o žádný prodej nebo reklamní kampaň. Program je vedený osvědčenými lektory s letitými zkušenostmi.

  • Kurz je sponzorovaný, a proto za něj nemusíte nic platit, je pro Vás zcela zdarma.
  • Kurz probíhá v pěti za sebou jdoucích večerech (pondělí 30. ledna – pátek 3. února 2023), každé setkání je na cca 1,5 hodiny.
  • Kurz probíhá na adrese KC Klíč, Koterovská 84, Plzeň – Slovany (pokud se vydáte po ulici Koterovská od křižovatky u Městského bazénu na Slovanech, směrem k nádraží, najdete nás po zhruba 150 metrech vlevo v řadě paneláků).
  • Každý večer získáte písemný materiál s instrukcemi pro další den, který bude zakončený naším setkáním, na kterém zhodnotíme, jak se vám dařil Váš zápas s návykem. 
  • Společným vítězstvím bude, když na konci týdne budete bez cigaret.

Pokud by Vás zajímaly nějaké další informace, můžete volat na 731 119 257 (Jan Libotovský). 

Věřím, že se rozhodnete pro vlastní budoucnost a uvidíme se v pondělí 30. 1. na prvním setkání.

Pokud jste se rozhodli, že do toho půjdete, prosíme o vyplnění dotazníku, budeme vám vděční. MŮŽETE ALE PŘIJÍT TAKÉ ROVNOU, BEZ JEHO VYPLNĚNÍ!

2023-02-koureni-1

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále