V Bethany zazní Pašíjové písně

,
Velikonoce23 nahledovka

Myšlenka přípravy na svátek Velikonoc je už tisíce let starou myšlenkou, která může pomoci každému z nás, aby se Velikonoce nestaly prázdnou formou či mrtvým náboženským úkonem, ale měly svůj živý obsah – protože právě tehdy se v nás může naplnit jejich hluboký význam.

Pašijový týden můžeme přivítat spolu se společenstvím Církve adventistů sedmého dne v pražském sboru Bethany na koncertu Slávka Klecandra, frontmana skupiny OBOROH. Zpěvem zhudebněných žalmů s vlastním doprovodem na kytaru a foukací harmoniku nás přijde osvěžit a rozpomenout na sváteční dobu před Velkou nocí.

Koncert „Pašíjové písně“ proběhne v pátek 31. března v 18:30 hodin ve Společenském centru Bethany v pražské Michli, Za Brumlovkou 1519/4.

Bližší informace nejen o velikonočním programu ve společenském centru najdete zde.

Img-7483-768x1024-1

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále