V Bethany zazní Pašíjové písně

,
Velikonoce23 nahledovka

Myšlenka přípravy na svátek Velikonoc je už tisíce let starou myšlenkou, která může pomoci každému z nás, aby se Velikonoce nestaly prázdnou formou či mrtvým náboženským úkonem, ale měly svůj živý obsah – protože právě tehdy se v nás může naplnit jejich hluboký význam.

Pašijový týden můžeme přivítat spolu se společenstvím Církve adventistů sedmého dne v pražském sboru Bethany na koncertu Slávka Klecandra, frontmana skupiny OBOROH. Zpěvem zhudebněných žalmů s vlastním doprovodem na kytaru a foukací harmoniku nás přijde osvěžit a rozpomenout na sváteční dobu před Velkou nocí.

Koncert „Pašíjové písně“ proběhne v pátek 31. března v 18:30 hodin ve Společenském centru Bethany v pražské Michli, Za Brumlovkou 1519/4.

Bližší informace nejen o velikonočním programu ve společenském centru najdete zde.

Img-7483-768x1024-1

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále