V Hradci Králové můžete prožít večer chval

,
Uhk

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Hradci Králové Vás srdečně zve na koncert Davida Koguta a spol., který proběhne v sobotu 23. března v 17 hodin v kampusu Univerzity HK, budově A, Hradecká 1227/4.

David Kogut se svou skupinou připravil pásmo česky zpívaných chval, doprovodného slova, modliteb a ztišení, které nám může pomoci naladit se na atmosféru křesťanských Velikonoc, kdy si připomínáme zázrak zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Vstupné je dobrovolné a parkování je zajištěno zdarma na parkovišti před univerzitou.

Jste rovněž zváni již na dopolední bohoslužbu do modlitebny v Hradci Králové na Nezvalově ulici 377/14, která začne v 9:30 hodin. Více informací o místním sboru najdete zde.

Plakat-chvaly

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále