Velikonoce ve sborech Českého sdružení

,
Velikonoce náhledovka

Zveme vás na několik akcí pořádaných sbory Církve adventistů sedmého dne v Českém sdružení, které Vás vtáhnou do duchovní atmosféry svátku Velikonoc. Na ty se připravujeme již nějakou dobu a o druhém dubnovém víkendu si můžeme připomenout události pro křesťanský svět tak podstatné.

Ve středu 5. dubna od 15 hodin si můžete přijít poslechnout přednášku s diskuzí do Kontaktního centra POSEZ v Benešově na M. Kudeříkové 1556, kde hostem a řečníkem bude kazatel Pavel Smolka. Bude mluvit o původu Velikonoc a jejich prožívání dříve a teď.

V pátek 7. dubna jste zváni do KVK centra v plzeňských Skvrňanech na Malesickou 10, kde bude od 18 hodin probíhat Velikonoční bohoslužba se čtyřmi zastaveními proloženými hudbou.

Víkendové zastavení ve slavnostní čas Velikonoc spolu prožije ukrajinská skupina z České Třebové nad tématem „Ať žije sen“, a to na chatě Karolína v Krkonoších. Od soboty do pondělí se naši ukrajinští sourozenci v Kristu budou scházet i v Plzni na programu s názvem „Kristus vstal z mrtvých“. Po programu pak bude následovat pravidelné sobotní studium Bible.

V sobotu se budou konat velikonoční bohoslužby v celé řadě sborů – například v Jindřichově Hradci je připraveno ranní zpívání chval s pašijovými texty a modlitební skupinou, v Klatovech na Vídeňské 9 se můžete těšit na zamyšlení nad původem a významem Velikonoc doprovázené duchovní hudbou a písněmi. Akce bude doplněná jarním tvořením pro děti i dospělé. V sobotu večer od 18 hodin jste pak zváni na koncert pašijových písní v podání ukrajinského smíšeného sboru na pražské Malvazinky, Peroutkova 57.

Přejeme vám, abyste tento požehnaný čas, kdy si připomínáme Kristovu záchranu lidstva, prožili v pokoji, úctě a vděčnosti za dar života.

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Gronsko nahledovka

Grónsko – země, která hřeje

V pondělí 8. dubna 2024 od 18 hodin vás zveme do Českých Budějovic na cestopisnou přednášku Vítězslava Vursta o putování po největším ostrově světa. Nahlédneme do grónské historie, poznáme atmosféru věčného ledu, prožijeme fascinaci velrybami a plujícími ledovci, necháme se uhranout odvahou, která na tento ostrov ledu přivedla v 18....
čti dále