VÍKEND DUCHOVNÍ OBNOVY

,
Tortuga_0

Zveme vás na již 10. ročník speciální akce mládeže, která si každoročně klade za cíl prohloubení spirituality díky modlitbám, naslouchání, diskusi a společnému přemýšlení nad Biblí, tentokrát nad smyslem modliteb. Je modlitba skutečně rozhovor, nebo spíš monolog? Odpovídá Bůh na naše modlitby? Proč se často modlíme až v nouzi? A za co se vlastně modlit? Těšíme se, pokud přijedete a prožijete tento čas s námi.

Akce probíhá od 19. do 21. listopadu, začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem, v Tortuze – mezinárodním skautském středisku Nymburk, Kolínská 282. Účastnický příspěvek na ubytování a stravu činí 400,- Kč.

Jak se přihlásit? Online formulář zde: https://forms.gle/sU8nv3FcAzKatsdC8
Konec přihlašování: 17. 11. 2021, nebo do naplnění kapacity.

Podle aktuálně platných protiepidemických opatření platí při registraci povinnost prokázat splnění jedné z těchto podmínek:
– negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
– laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Těšíme se na vás!

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže ČS

Vdo-2021

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále