VÍKEND DUCHOVNÍ OBNOVY

,
Tortuga_0

Zveme vás na již 10. ročník speciální akce mládeže, která si každoročně klade za cíl prohloubení spirituality díky modlitbám, naslouchání, diskusi a společnému přemýšlení nad Biblí, tentokrát nad smyslem modliteb. Je modlitba skutečně rozhovor, nebo spíš monolog? Odpovídá Bůh na naše modlitby? Proč se často modlíme až v nouzi? A za co se vlastně modlit? Těšíme se, pokud přijedete a prožijete tento čas s námi.

Akce probíhá od 19. do 21. listopadu, začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem, v Tortuze – mezinárodním skautském středisku Nymburk, Kolínská 282. Účastnický příspěvek na ubytování a stravu činí 400,- Kč.

Jak se přihlásit? Online formulář zde: https://forms.gle/sU8nv3FcAzKatsdC8
Konec přihlašování: 17. 11. 2021, nebo do naplnění kapacity.

Podle aktuálně platných protiepidemických opatření platí při registraci povinnost prokázat splnění jedné z těchto podmínek:
– negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
– laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Těšíme se na vás!

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže ČS

Vdo-2021

Související

Island_mexiko.indd

Mexiko – země plná pestrých barev, chutí, umění, památek a života

Připojte se k nám a pojďte se dozvědět o Mexiku, o jeho lidech, pestré přírodě, bohaté kultuře, bouřlivé historii a těžkostech, se kterými se potýká v dnešní době. Svými obrázky a vyprávěním nás provedou Markéta a Noe Dominguezovi. On-line přednáška se koná v pondělí 28. listopadu 2022 od 19. hodin...
čti dále
K. lukas - nahledovka

Spolu na Brumlovce se tentokrát můžete potopit a zachraňovat

Spolu na Brumlovce je projekt, v rámci kterého probíhají úterní setkání všeho druhu. Hostem úterního večera 22. listopadu od 18:30 bude Karel Lukáš, bývalý důlní záchranář a instruktor potápění. Interaktivní večer s přednáškou, diskuzí i praktickými ukázkami pořádá Společenské centrum Bethany, jehož cílem je naplňovat a obohacovat duchovní potřeby lidí,...
čti dále