VÍKEND DUCHOVNÍ OBNOVY

,
Tortuga_0

Zveme vás na již 10. ročník speciální akce mládeže, která si každoročně klade za cíl prohloubení spirituality díky modlitbám, naslouchání, diskusi a společnému přemýšlení nad Biblí, tentokrát nad smyslem modliteb. Je modlitba skutečně rozhovor, nebo spíš monolog? Odpovídá Bůh na naše modlitby? Proč se často modlíme až v nouzi? A za co se vlastně modlit? Těšíme se, pokud přijedete a prožijete tento čas s námi.

Akce probíhá od 19. do 21. listopadu, začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem, v Tortuze – mezinárodním skautském středisku Nymburk, Kolínská 282. Účastnický příspěvek na ubytování a stravu činí 400,- Kč.

Jak se přihlásit? Online formulář zde: https://forms.gle/sU8nv3FcAzKatsdC8
Konec přihlašování: 17. 11. 2021, nebo do naplnění kapacity.

Podle aktuálně platných protiepidemických opatření platí při registraci povinnost prokázat splnění jedné z těchto podmínek:
– negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
– laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Těšíme se na vás!

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže ČS

Vdo-2021

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Velikonoce23 nahledovka

Velikonoční příběh přináší život a naději

Velikonoční svátky poskytují čas a prostor si připomenout událost, která se odehrála před dvěma tisíci lety během vlády Piláta, místodržitele a prokurátora v římské provincii Judea. Bylo to ukřižování Ježíše Krista. Všechno, co se na naší planetě Zemi přihodilo, se řadí buď do doby před Kristem, nebo po Kristu. Od nepaměti...
čti dále