VÍKEND DUCHOVNÍ OBNOVY

,
Tortuga_0

Zveme vás na již 10. ročník speciální akce mládeže, která si každoročně klade za cíl prohloubení spirituality díky modlitbám, naslouchání, diskusi a společnému přemýšlení nad Biblí, tentokrát nad smyslem modliteb. Je modlitba skutečně rozhovor, nebo spíš monolog? Odpovídá Bůh na naše modlitby? Proč se často modlíme až v nouzi? A za co se vlastně modlit? Těšíme se, pokud přijedete a prožijete tento čas s námi.

Akce probíhá od 19. do 21. listopadu, začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem, v Tortuze – mezinárodním skautském středisku Nymburk, Kolínská 282. Účastnický příspěvek na ubytování a stravu činí 400,- Kč.

Jak se přihlásit? Online formulář zde: https://forms.gle/sU8nv3FcAzKatsdC8
Konec přihlašování: 17. 11. 2021, nebo do naplnění kapacity.

Podle aktuálně platných protiepidemických opatření platí při registraci povinnost prokázat splnění jedné z těchto podmínek:
– negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
– laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Těšíme se na vás!

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže ČS

Vdo-2021

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále