VÍKEND DUCHOVNÍ OBNOVY

,
Tortuga_0

Zveme vás na již 10. ročník speciální akce mládeže, která si každoročně klade za cíl prohloubení spirituality díky modlitbám, naslouchání, diskusi a společnému přemýšlení nad Biblí, tentokrát nad smyslem modliteb. Je modlitba skutečně rozhovor, nebo spíš monolog? Odpovídá Bůh na naše modlitby? Proč se často modlíme až v nouzi? A za co se vlastně modlit? Těšíme se, pokud přijedete a prožijete tento čas s námi.

Akce probíhá od 19. do 21. listopadu, začíná v pátek v 18 hodin a končí nedělním obědem, v Tortuze – mezinárodním skautském středisku Nymburk, Kolínská 282. Účastnický příspěvek na ubytování a stravu činí 400,- Kč.

Jak se přihlásit? Online formulář zde: https://forms.gle/sU8nv3FcAzKatsdC8
Konec přihlašování: 17. 11. 2021, nebo do naplnění kapacity.

Podle aktuálně platných protiepidemických opatření platí při registraci povinnost prokázat splnění jedné z těchto podmínek:
– negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
– laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Těšíme se na vás!

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže ČS

Vdo-2021

Související

Staraskola

Pohlazení objeví pro znevýhodněné děti Šťastnou zemi

Na již tradiční společné zahájení letních prázdnin se sokolovským spolkem Pohlazení vyrazí letos děti ze sociálně vyloučených a znevýhodněných prostředí na Sokolovsku do Jizerských hor. Pět desítek dětí a dospělých bude v prvním prázdninovém týdnu hostit chata Stará škola v půvabné horské osadě Zbytky u Zásady nedaleko Tanvaldu. Tématem setkání je poetické...
čti dále
Nahled_detske_odpoledne

Sbor Praha-Smíchov zve malé i velké na dětské odpoledne

Pojďte si s námi užít jeden z posledních dnů tohoto školního roku a strávit s dětmi pohodové odpoledne plné zábavy a her. Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov zve malé i velké na bohatý program, ve kterém si děti vyzkouší nejrůznější dovednosti, v týmu i samostatně procvičí rychlost, přesnost i...
čti dále