Víkend pro mladé manželské páry

,
Banner web konfrence muzu

Milé manželské páry,

pokud máte od svatby maximálně šest let, rádi bychom s vámi prožili víkend od 3.–5. prosince v beskydských Visalajích (Penzion Beskydy, Visalaje 182, Krásná) pod vedením Mileny Mikulkové na téma: Modely manželství podle písmen.

Chceme věřit, že se opatření vydaná vládou nezkomplikují natolik, abychom byli nuceni přejít na online setkání. Pokud plánujete prožít tento víkend s námi, zaregistrujte se ZDE do 26. listopadu. Přihlašování platí do naplnění ubytovací kapacity, pak bude zastaveno.

Cena veškerých nákladů za ubytování, stravu i lektora je 2200 Kč/pár. Pokud si nemáte možnost zajistit hlídání a přijedete se svým dítětem/dětmi, přivezte si pokud možno i chůvu, pro kterou nabízíme ubytování a stravu za dotovanou cenu 700 Kč/víkend. Dítě do 3 let je zdarma. V případě potřeby lůžkovin pro děti je to 70 Kč/víkend. Platby posílejte na účet MSS CASD č. 1644247329/0800 var. symbol 161021003. Možnost zaplatit v hotovosti je i na místě.

Více o tématu setkání:

Originální metoda Modely manželství podle písmen přispívá k porozumění modelu našeho vztahu. Jaké základní faktory jsou přítomné v jaké míře, čeho by bylo potřeba víc a čeho by naopak stačilo méně.

Pátek: Modely partnerství podle písmen abecedy – úvod

Sobota 1: Já, ty, my, ony, oni  – jak máme rozdělené role v našem vztahu?

Sobota 2: Náhled na aktuální stav partnerství s využitím techniky 1)

Sobota 3: Náhled na vývoj partnerství s využitím techniky 2)

Neděle 1: Když vím proč, najdu jak – co nám písmena odhalila a jak s tím zacházet

Neděle 2: Shrnutí

Tolik základní informace k tomu, co nás čeká. Před akcí dostanou přihlášení dopis s bližšími informacemi. S ohledem na aktuální situaci kolem protipandemických opatření budeme při registraci vyžadovat buď doklad o očkování, o prodělané nemoci (do 180 dnů), nebo využijete na místě připravené samotesty.

Mějte se dobře a Bůh vás ochraňuj. Těší se na vás Milena Mikulková, Martin a Pavla Žůrkovi (775 789 038), Jakub a Lucka Chládkovi.

Vikend-pro-mlade-pary-plakat

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále