Víra. láska, život a naděje na pražském Žižkově

,
Přednášky náhledovka

V pražské části Žižkov se nově schází skupina Církve adventistů sedmého dne, která je velmi živým a aktivním společenstvím. Vede ji kazatel Miroslav Starý, který společně s Miroslavem Kysílkem, dlouholetým kazatelem a vedoucím pracovníkem církve, zorganizovali sérii přednášek.

V sobotu 12. listopadu se členové skupiny, přátelé a veřejnost sešli na první přednášce Miroslava Kysílka s názvem Hledající člověk – o víře. Další sobotu vedl Miroslav Starý a tématem byl Hledající Bůh – o lásce. Následující soboty přednášel opět Miroslav Kysílko o Následování Ježíše – o životě s Bohem a o Poselství Betlémské hvězdy – o naději.

Přednášek se účastnilo okolo 30 lidí a staly se povzbuzením do další práce žižkovské skupiny, která plánuje několik dalších sérií přednášek v průběhu příštího roku. Na jednotlivé přednášky se můžete podívat níže a informace o žižkovské skupině najdete zde.

Související

Včela náhledovka

Ze života včel…

V čajovně modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích proběhne v pondělí 29. května od 19 hodin přednáška ing. Petra Resche o včelách, jejich životě, schopnostech stavět a vzájemně komunikovat, instinktech a významu pro ekosystém i nás. Srdečně vás zveme na setkání, ať už osobně či virtuálně – vyprávění...
čti dále
Wilson nahledovka1

Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA...
čti dále