Víra. láska, život a naděje na pražském Žižkově

,
Přednášky náhledovka

V pražské části Žižkov se nově schází skupina Církve adventistů sedmého dne, která je velmi živým a aktivním společenstvím. Vede ji kazatel Miroslav Starý, který společně s Miroslavem Kysílkem, dlouholetým kazatelem a vedoucím pracovníkem církve, zorganizovali sérii přednášek.

V sobotu 12. listopadu se členové skupiny, přátelé a veřejnost sešli na první přednášce Miroslava Kysílka s názvem Hledající člověk – o víře. Další sobotu vedl Miroslav Starý a tématem byl Hledající Bůh – o lásce. Následující soboty přednášel opět Miroslav Kysílko o Následování Ježíše – o životě s Bohem a o Poselství Betlémské hvězdy – o naději.

Přednášek se účastnilo okolo 30 lidí a staly se povzbuzením do další práce žižkovské skupiny, která plánuje několik dalších sérií přednášek v průběhu příštího roku. Na jednotlivé přednášky se můžete podívat níže a informace o žižkovské skupině najdete zde.

Související

Cheban náhledovka

O službě Bohu i lidem v rozhovoru s Jevgenijem Chebanem

Jevgenij Cheban je kazatelem Církve adventistů sedmého dne v Praze. Má na starost dva sbory převážně ukrajinských věřících. Do toho většího, v počtu přibližně sto šedesáti lidí, přicházejí také Bělorusové, Rusové a Moldavané. Menší „sbor“, založený minulý rok, tvoří z devadesáti procent uprchlíci. Péčí o věřící této skupiny byl pověřen, spolu s Jevgenijem Chebanem,...
čti dále
Kouření náhledovka

Svobodně dýchej 2023

Motivačně odvykací kurz „Svobodně dýchej“ je unikátní program, který vám pomůže vybojovat důležitý zápas s návykem kouření. Pomůže Vám nalézt důvody, proč je rozumné a dobré přestat kouřit, podepře Vaši vůli a prakticky poradí, „jak na to“. Záměrem celého programu je skutečně Vám pomoci přestat kouřit, nejedná se o žádný prodej...
čti dále