Víra. láska, život a naděje na pražském Žižkově

,
Přednášky náhledovka

V pražské části Žižkov se nově schází skupina Církve adventistů sedmého dne, která je velmi živým a aktivním společenstvím. Vede ji kazatel Miroslav Starý, který společně s Miroslavem Kysílkem, dlouholetým kazatelem a vedoucím pracovníkem církve, zorganizovali sérii přednášek.

V sobotu 12. listopadu se členové skupiny, přátelé a veřejnost sešli na první přednášce Miroslava Kysílka s názvem Hledající člověk – o víře. Další sobotu vedl Miroslav Starý a tématem byl Hledající Bůh – o lásce. Následující soboty přednášel opět Miroslav Kysílko o Následování Ježíše – o životě s Bohem a o Poselství Betlémské hvězdy – o naději.

Přednášek se účastnilo okolo 30 lidí a staly se povzbuzením do další práce žižkovské skupiny, která plánuje několik dalších sérií přednášek v průběhu příštího roku. Na jednotlivé přednášky se můžete podívat níže a informace o žižkovské skupině najdete zde.

Související

Fm výročí náhledovka

Obětavá služba lidem a inspirace pro druhé: Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek slaví 20 let

Prvním dobrovolnickým centrem ADRA v České republice, které začalo pomáhat lidem již v roce 2004, bylo právě centrum ve Frýdku-Místku. „Vyrostlo“ z nadšení a předchozí neformální obětavé služby jednotlivců – členů a členek místních sborů i řady přátel. Stalo se nedílnou součástí nejen ulice Radniční ve Frýdku-Místku, ale především součástí občanské společnosti...
čti dále
Zpž01

Záchrana pro život v Poděbradech

Záchrana pro život je poměrně úspěšný projekt interaktivního kurzu první pomoci poděbradského sboru Církve adventistů sedmého dne, který je primárně směrován potřebám města a okolí. „Díky štědrosti evangelizačních dotací z Českého sdružení jsme mohli postupně nakoupit vybavení a naším kurzem prošlo již několik stovek lidí,“ říká Roman Hampacher, kazatel místního sboru....
čti dále