Začíná modlitební týden mládeže

,
Mtm23_template_1

V sobotu 18. března začíná modlitební týden mládeže, který zve každý rok mladé lidi z Církve adventistů sedmého dne po celém světě ke společným modlitbám a diskusím nad aktuálními biblickými a etickými tématy.

Studijní příručky letos nesou název „Ovoce Ducha“ a každému z následujících pojmů je v nich věnována samostatná kapitola: „Ovoce Božího Ducha však je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání.“ (Gal 5,22.23). Materiály přinášejí kromě skvělého grafického zpracování každý den nápady na úvodní aktivity, diskusní otázky, osobní výzvy, odkazy k hlubšímu zamyšlení a především modlitby. Věříme, že stejně jako v minulých letech poslouží i tentokrát jako podnětné pomůcky pro schůzky mládeží při této výjimečné příležitosti. I letos budeme každý den během celého modlitebního týdne zveřejňovat na Instagramu (mladezcasd) krátká tematická videa se zamyšleními.

Studijní příručky jsou ke stažení na tomto odkaze: https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/zobrazit/900

Ke stažení v dalších jazycích případně zde: https://icor.church/resources/

Karl Barth, jeden z nejvýznamnějších teologů minulého století, řekl: „Jak se modlit, je napsáno v Bibli. Za co se modlit, se píše v novinách.“ Momentálně se toho v novinách píše hodně a máme se rozhodně za co modlit. Přeji vám, aby byl celý modlitební týden smysluplnou akcí a ujištěním, že Hospodin naše modlitby slyší.

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení CASD

Mtm23-insta

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále