Začíná modlitební týden mládeže

,
Mtm23_template_1

V sobotu 18. března začíná modlitební týden mládeže, který zve každý rok mladé lidi z Církve adventistů sedmého dne po celém světě ke společným modlitbám a diskusím nad aktuálními biblickými a etickými tématy.

Studijní příručky letos nesou název „Ovoce Ducha“ a každému z následujících pojmů je v nich věnována samostatná kapitola: „Ovoce Božího Ducha však je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání.“ (Gal 5,22.23). Materiály přinášejí kromě skvělého grafického zpracování každý den nápady na úvodní aktivity, diskusní otázky, osobní výzvy, odkazy k hlubšímu zamyšlení a především modlitby. Věříme, že stejně jako v minulých letech poslouží i tentokrát jako podnětné pomůcky pro schůzky mládeží při této výjimečné příležitosti. I letos budeme každý den během celého modlitebního týdne zveřejňovat na Instagramu (mladezcasd) krátká tematická videa se zamyšleními.

Studijní příručky jsou ke stažení na tomto odkaze: https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/zobrazit/900

Ke stažení v dalších jazycích případně zde: https://icor.church/resources/

Karl Barth, jeden z nejvýznamnějších teologů minulého století, řekl: „Jak se modlit, je napsáno v Bibli. Za co se modlit, se píše v novinách.“ Momentálně se toho v novinách píše hodně a máme se rozhodně za co modlit. Přeji vám, aby byl celý modlitební týden smysluplnou akcí a ujištěním, že Hospodin naše modlitby slyší.

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení CASD

Mtm23-insta

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále