Začíná modlitební týden mládeže

,
Mtm23_template_1

V sobotu 18. března začíná modlitební týden mládeže, který zve každý rok mladé lidi z Církve adventistů sedmého dne po celém světě ke společným modlitbám a diskusím nad aktuálními biblickými a etickými tématy.

Studijní příručky letos nesou název „Ovoce Ducha“ a každému z následujících pojmů je v nich věnována samostatná kapitola: „Ovoce Božího Ducha však je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání.“ (Gal 5,22.23). Materiály přinášejí kromě skvělého grafického zpracování každý den nápady na úvodní aktivity, diskusní otázky, osobní výzvy, odkazy k hlubšímu zamyšlení a především modlitby. Věříme, že stejně jako v minulých letech poslouží i tentokrát jako podnětné pomůcky pro schůzky mládeží při této výjimečné příležitosti. I letos budeme každý den během celého modlitebního týdne zveřejňovat na Instagramu (mladezcasd) krátká tematická videa se zamyšleními.

Studijní příručky jsou ke stažení na tomto odkaze: https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/zobrazit/900

Ke stažení v dalších jazycích případně zde: https://icor.church/resources/

Karl Barth, jeden z nejvýznamnějších teologů minulého století, řekl: „Jak se modlit, je napsáno v Bibli. Za co se modlit, se píše v novinách.“ Momentálně se toho v novinách píše hodně a máme se rozhodně za co modlit. Přeji vám, aby byl celý modlitební týden smysluplnou akcí a ujištěním, že Hospodin naše modlitby slyší.

Martin Pavlík
vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení CASD

Mtm23-insta

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Velikonoce23 nahledovka

Velikonoční příběh přináší život a naději

Velikonoční svátky poskytují čas a prostor si připomenout událost, která se odehrála před dvěma tisíci lety během vlády Piláta, místodržitele a prokurátora v římské provincii Judea. Bylo to ukřižování Ježíše Krista. Všechno, co se na naší planetě Zemi přihodilo, se řadí buď do doby před Kristem, nebo po Kristu. Od nepaměti...
čti dále