Adventní koncert s duchovním slovem proběhne i na jihu Čech

,
Sestava 1

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích srdečně zve na svůj již tradiční adventní koncert „Zvěstujeme vám velikou radost“, který proběhne v sobotu 9. prosince v modlitebně na Fráni Šrámka 34 od 17:30 hodin.

Na programu provázeném duchovním slovem a vstupy kazatele Petra Adame a biblického pracovníka Karla Bušty vystoupí sólisté i různá uskupení, těšit se tak můžete jak na hudební přednesy, tak sborový zpěv dospělých i dětí.

Adventní koncert bude přenášen i online, připojit se můžete na webových stránkách https://adventistecb.eu/, kde také najdete další informace o aktivitách místního sboru.

Přijďte se v době adventu ztišit a nasytit svou duši radostí a nadějí z daru Ježíšova prvního příchodu na naši Zemi.

Sestava 1

Související

Img_4307

Letní přesuny kazatelů pokračují v celém Českém sdružení

V sobotu 22. června 2024 se sbory Mladá Boleslav, Jičín, Turnov a skupiny Železný Brod a Lipník rozloučily se svým dosavadním kazatelem Stanislavem Lancem, jeho manželkou Marií a dcerami Simonou a Hanou, kteří odcházejí na nové kazatelské místo v Hradci Králové. Stanislav Lanc bude mít na starosti ještě sbory Jaroměř...
čti dále
Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále