Boží ženy

,
Bozi zeny nahledovka

Milé kolegyně v mateřství, jmenujeme se Natálie Gabrišová a Soňa Sílová a chtěly bychom vás pozvat na pravidelná online setkávání. Chtěly bychom vás pozvat k duchovní údržbě matek s podtitulem Boží ženy.

Tato setkávání jsou diskriminační – jsou určena skutečně matkám. Holt jsme jiné, mateřství nás jednou provždy proměnilo – naše těla, naše denní rozvrhy, naše strachy, naše priority, naše témata k hovorům. Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme moci o této jinakosti sdílet.

Někdy se nemůžeme vznášet v oblacích, někdy se potřebujeme prostě udržet – na nohou, nad vodou… Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme udržovat duchovně, kde se s vámi budeme modlit, kde s vámi otevřeme Písmo, kde s vámi budeme hovořit o Božích ženách – o ženách, které potkáváme na stránkách Bible, které – jako my – byly dcery, manželky, matky, babičky a musely čelit životu, musely čelit samy sobě, musely čelit Bohu, tak jako my. Budeme procházet Bibli a hledat to, co nás s nimi spojuje, budeme u nich hledat inspiraci i podporu. Budeme sledovat jejich pády a čerpat sílu z jejich vztahu k Hospodinu.

Rády bychom spolu vytvořily prostor, kde si oddechneme od nároků, které na nás klade okolí, od nároků, které na sebe klademe my samy, kde se budeme spolu učit, že nemusíme být dokonalé, stačí, že jsme Boží.

Připojte se jednoduše přes tento odkaz meet.google.com/wkn-kugz-ntk. Připojte se každé pondělí dopoledne v 10:00 nebo úterý večer ve 20:30 hodin.

Připojte se, ať už jste matky s batoletem jako Natálie, nebo dítětem v pubertě jako Soňa, nebo máte děti už odrostlé, ale cítíte se izolovaně a potřebujete vědět, že v tom nejste samy. Připojte se, pokud cítíte, že nemáte na nic čas a energii a potřebujete pravidelnou duchovní údržbu. Připojte se, i když zrovna nepadáte na ústa, ale chcete jen obohatit svůj každodenní duchovní život.

Bozi-zeny

Související

Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále
Nahled vinohrady

Ty taky? Aneb, proč je lepší nebýt sám.

První prosincová sobota bude ve sboru Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech patřit rodinám. Program dětské bohoslužby začne v 9:30 hodin, a to představením Divadla Víti Marčíka v Basementu, podzemních prostorách vinohradského kostela. Zároveň se můžete účastnit pravidelného studia Bible v hlavním sále modlitebny. Od 11 hodin jste...
čti dále