Boží ženy

,
Bozi zeny nahledovka

Milé kolegyně v mateřství, jmenujeme se Natálie Gabrišová a Soňa Sílová a chtěly bychom vás pozvat na pravidelná online setkávání. Chtěly bychom vás pozvat k duchovní údržbě matek s podtitulem Boží ženy.

Tato setkávání jsou diskriminační – jsou určena skutečně matkám. Holt jsme jiné, mateřství nás jednou provždy proměnilo – naše těla, naše denní rozvrhy, naše strachy, naše priority, naše témata k hovorům. Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme moci o této jinakosti sdílet.

Někdy se nemůžeme vznášet v oblacích, někdy se potřebujeme prostě udržet – na nohou, nad vodou… Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme udržovat duchovně, kde se s vámi budeme modlit, kde s vámi otevřeme Písmo, kde s vámi budeme hovořit o Božích ženách – o ženách, které potkáváme na stránkách Bible, které – jako my – byly dcery, manželky, matky, babičky a musely čelit životu, musely čelit samy sobě, musely čelit Bohu, tak jako my. Budeme procházet Bibli a hledat to, co nás s nimi spojuje, budeme u nich hledat inspiraci i podporu. Budeme sledovat jejich pády a čerpat sílu z jejich vztahu k Hospodinu.

Rády bychom spolu vytvořily prostor, kde si oddechneme od nároků, které na nás klade okolí, od nároků, které na sebe klademe my samy, kde se budeme spolu učit, že nemusíme být dokonalé, stačí, že jsme Boží.

Připojte se jednoduše přes tento odkaz meet.google.com/wkn-kugz-ntk. Připojte se každé pondělí dopoledne v 10:00 nebo úterý večer ve 20:30 hodin.

Připojte se, ať už jste matky s batoletem jako Natálie, nebo dítětem v pubertě jako Soňa, nebo máte děti už odrostlé, ale cítíte se izolovaně a potřebujete vědět, že v tom nejste samy. Připojte se, pokud cítíte, že nemáte na nic čas a energii a potřebujete pravidelnou duchovní údržbu. Připojte se, i když zrovna nepadáte na ústa, ale chcete jen obohatit svůj každodenní duchovní život.

Bozi-zeny

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Smichov

On nakloní srdce synů k otcům…

Přijměte prosím pozvání na slavnostní bohoslužbu organizovanou oddělením Generace 50+, která proběhne v sobotu 10. června v modlitebně CASD v Praze na Smíchově od 9:30 do 16:00 hodin. Setkání nese motto „On nakloní srdce synů k otcům“ a chceme spolu prožít sobotu plnou zpěvu, modliteb, sdílení radosti ze života s...
čti dále