Boží ženy

,
Bozi zeny nahledovka

Milé kolegyně v mateřství, jmenujeme se Natálie Gabrišová a Soňa Sílová a chtěly bychom vás pozvat na pravidelná online setkávání. Chtěly bychom vás pozvat k duchovní údržbě matek s podtitulem Boží ženy.

Tato setkávání jsou diskriminační – jsou určena skutečně matkám. Holt jsme jiné, mateřství nás jednou provždy proměnilo – naše těla, naše denní rozvrhy, naše strachy, naše priority, naše témata k hovorům. Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme moci o této jinakosti sdílet.

Někdy se nemůžeme vznášet v oblacích, někdy se potřebujeme prostě udržet – na nohou, nad vodou… Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme udržovat duchovně, kde se s vámi budeme modlit, kde s vámi otevřeme Písmo, kde s vámi budeme hovořit o Božích ženách – o ženách, které potkáváme na stránkách Bible, které – jako my – byly dcery, manželky, matky, babičky a musely čelit životu, musely čelit samy sobě, musely čelit Bohu, tak jako my. Budeme procházet Bibli a hledat to, co nás s nimi spojuje, budeme u nich hledat inspiraci i podporu. Budeme sledovat jejich pády a čerpat sílu z jejich vztahu k Hospodinu.

Rády bychom spolu vytvořily prostor, kde si oddechneme od nároků, které na nás klade okolí, od nároků, které na sebe klademe my samy, kde se budeme spolu učit, že nemusíme být dokonalé, stačí, že jsme Boží.

Připojte se jednoduše přes tento odkaz meet.google.com/wkn-kugz-ntk. Připojte se každé pondělí dopoledne v 10:00 nebo úterý večer ve 20:30 hodin.

Připojte se, ať už jste matky s batoletem jako Natálie, nebo dítětem v pubertě jako Soňa, nebo máte děti už odrostlé, ale cítíte se izolovaně a potřebujete vědět, že v tom nejste samy. Připojte se, pokud cítíte, že nemáte na nic čas a energii a potřebujete pravidelnou duchovní údržbu. Připojte se, i když zrovna nepadáte na ústa, ale chcete jen obohatit svůj každodenní duchovní život.

Bozi-zeny

Související

Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále
Konferencni-bohosluzba-plakat-cz-verze-02-002

V Brně proběhne slavnostní bohoslužba pro církev v České a Slovenské republice

Srdečně Vás zveme na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti ukončení pracovních jednání konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem a kázajícím bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne. V průběhu...
čti dále