Boží ženy

,
Bozi zeny nahledovka

Milé kolegyně v mateřství, jmenujeme se Natálie Gabrišová a Soňa Sílová a chtěly bychom vás pozvat na pravidelná online setkávání. Chtěly bychom vás pozvat k duchovní údržbě matek s podtitulem Boží ženy.

Tato setkávání jsou diskriminační – jsou určena skutečně matkám. Holt jsme jiné, mateřství nás jednou provždy proměnilo – naše těla, naše denní rozvrhy, naše strachy, naše priority, naše témata k hovorům. Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme moci o této jinakosti sdílet.

Někdy se nemůžeme vznášet v oblacích, někdy se potřebujeme prostě udržet – na nohou, nad vodou… Chceme s vámi vytvořit prostor, kde se budeme udržovat duchovně, kde se s vámi budeme modlit, kde s vámi otevřeme Písmo, kde s vámi budeme hovořit o Božích ženách – o ženách, které potkáváme na stránkách Bible, které – jako my – byly dcery, manželky, matky, babičky a musely čelit životu, musely čelit samy sobě, musely čelit Bohu, tak jako my. Budeme procházet Bibli a hledat to, co nás s nimi spojuje, budeme u nich hledat inspiraci i podporu. Budeme sledovat jejich pády a čerpat sílu z jejich vztahu k Hospodinu.

Rády bychom spolu vytvořily prostor, kde si oddechneme od nároků, které na nás klade okolí, od nároků, které na sebe klademe my samy, kde se budeme spolu učit, že nemusíme být dokonalé, stačí, že jsme Boží.

Připojte se jednoduše přes tento odkaz meet.google.com/wkn-kugz-ntk. Připojte se každé pondělí dopoledne v 10:00 nebo úterý večer ve 20:30 hodin.

Připojte se, ať už jste matky s batoletem jako Natálie, nebo dítětem v pubertě jako Soňa, nebo máte děti už odrostlé, ale cítíte se izolovaně a potřebujete vědět, že v tom nejste samy. Připojte se, pokud cítíte, že nemáte na nic čas a energii a potřebujete pravidelnou duchovní údržbu. Připojte se, i když zrovna nepadáte na ústa, ale chcete jen obohatit svůj každodenní duchovní život.

Bozi-zeny

Související

Kouření náhledovka

Svobodně dýchej 2023

Motivačně odvykací kurz „Svobodně dýchej“ je unikátní program, který vám pomůže vybojovat důležitý zápas s návykem kouření. Pomůže Vám nalézt důvody, proč je rozumné a dobré přestat kouřit, podepře Vaši vůli a prakticky poradí, „jak na to“. Záměrem celého programu je skutečně Vám pomoci přestat kouřit, nejedná se o žádný prodej...
čti dále
Srdce

Kudykam po rozvodu

Vám, kteří jste v minulých letech prošli rozvodem, jež neblaze ovlivnil váš život, jsme také letos připravili malé víkendové zastavení, ve kterém se budete moci zamyslet nad tím, kde se stala chyba a KUDYKAM dál. Zkušenost z minulých ročníků ukazuje, že příjemné prostředí, společenství lidí, kteří se v minulosti byli nuceni potýkat s podobnou problematikou a...
čti dále